<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: telefonų apžvalgos Patalpinta: 2017 kovas 29 20170329

Video apžvalga: Sony Xperia XZ ir Xperia X Compact

Kad sužinotumėte svarbiausius dalykus apieSony Xperia XZ" ir„Sony Xperia X Compact", nereikia dėti daug pastangų: šioje kelių minučių video apžvalgoje Arnoldas pristato naujuosius flagmanus ir tikrina, ar jie išties pateisina ypač pažangių ir praktiškų” išmaniųjų vardą. Telefonų kainos ir pasiūlymai: Sony Xperia XZ", Sony Xperia X Compact".

Jau keletą metų „Sony” gamina dviejų standartinių dydžių telefonus – 5,2 colių ir 4,7 colių įstrižainės ekranais.

Telefonų ekranas visas dengtas stiklu, čia įrengti gana kokybiški garsiakalbiai, kurie žiūrint vaizdo klipus leidžia girdėti stereo garso efektą be ausinių.

„Sony” didžiuojasi ne tik greito, bet ir saugaus įkrovimo funkcija. Pasirinkus reikiamą nustatymą, baterijos įkrovimo režimas parenkamas taip, kad kuo labiau tausotų akumuliatorių.

Kitas žavintis unikalus šių telefonų privalumas – įjungimo mygtukas. Jis yra briaunoje, tiesiai po nykščiu, ir jame įmontuotas piršto atspaudo jutiklis. Tai leidžia itin patogiai įjungti ir atrakinti ekraną.

Sony Xperia XZ

„Sony Xperia XZ” yra neabejotinas 2016 m. „Sony” flagmanas: viduje sukasi rimčiausias 2016 m. procesorius „Snapdragon 820“, 3 GB RAM atmintinė, 32 GB vidinė atmintis, 2900 mAh akumuliatorius.

Galinė kamera yra milžiniškos 23 MP raiškos. Telefone įdiegtas visiškai naujo tipo elektroninis vaizdo stabilizavimas, greitas automatinis fazinis fokusavimas ir gana šviesus f/2.0 objektyvas.

Kamera gali filmuoti 2K raiška 30 kadrų per sekundę arba 60 kadrų per sekundę Full HD raiška.

Yra specialus fotografavimo mygtukas, kuris leidžia aktyvuoti kamerą neliečiant ekrano. Pravers norint fotografuoti po vandeniu.

„Sony Xperia XZ” asmenukių kamera įspūdinga – 13 MP raiškos, gali fiksuoti aukštos dinaminės raiškos vaizdą.

Įsigykite internetu

Sony Xperia X Compact

„Sony Xperia X Compact” taip pat daugeliu parametrų analogiškas didesniajam broliui. Bet yra ir keli skirtumai. Telefono korpusas pagamintas iš plastmasės, nors ir mažesnis, šis telefonas yra storesnis (net 9,5 mm storio). Priešingai nei „Sony Xperia XZ”,  „Sony Xperia X Compact” nėra atsparus vandeniui.

Čia įdiegtas Snapdragon 650 procesorius. Be to, čia liko tik 5 MP raiškos asmenukių kamera, o galinė, nors ir 23 MP raiškos, neturi elektroninio vaizdo stabilizavimo ir negali filmuoti 2K raiškos video.

Įsigykite internetu

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: sony xperia, sony xperia xz, sony xperia x compact

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau