<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: video apžvalga Patalpinta: 2017 kovas 29 20170329

Video apžvalga: Huawei Mate 9

Spartus, solidus ir galingas – taip kalbama apie naująjį Huawei Mate 9. Nesuvokiamo 5,9 colių įstrižainės dydžio ekranu!

Full HD raiška tokio dydžio ekranui gali pasirodyti kiek mažoka, tačiau turėdamas daugiau negu 4000 mAh talpos akumuliatorių, jis veiks dvi paras be jokio vargo.

„Huawei Mate 9“ turi visus „Huawei” triukus – pabeldus kartą nufotografuoja ekraną, pabeldus dviem krumpliais pradeda filmuoti tai, kas vyksta ekrane, vienu piršto spustelėjimu gali optimizuoti sistemos darbą.

Telefonas turi ir visiškai naujų funkcijų. Pavyzdžiui, nors telefono garsiakalbiai įmontuoti apačioje, pasukus jį šonu (pavyzdžiui, žiūrint filmą) telefonas gali atkurti stereo garsą.

Atsirado galimybė vienu krumplio brūkštelėjimu ekraną padalinti į du ekranus.

8 MP raiškos telefono asmenukių kamera turi f/1,9 diafragmą, tad gana neblogai fotografuoja prietemoje, gali būti valdoma balsu.

Dvi galinės kameros dar pagerėjo. Optinis vaizdo stabilizavimas, galimybė priartinti vaizdą 2 kartus, lazerinis autofokusavimas, piešimas šviesa, HDR – fotografuoti nespalvotai ir išmėginti profesionalius nustatymus su šiuo telefonu itin paprasta.

Įsigykite internetu

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: huawei p9, mobilieji telefonai, mobilus ryšys, 4g, ryšys

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau