<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: Paslaugos Patalpinta: 2017 balandis 28 20170428

„Tele2“ 4G ryšiu – istorinė LRT 360 laipsnių transliacija per „Facebook“

tele2-4g-rysiu-istorine-lrt-360-laipsniu-transliacija-per-facebook-long.jpg60 metų jubiliejų švenčianti LRT televizija atvertė naują puslapį Lietuvos televizijų istorijoje. Šiandien pirmą kartą Lietuvoje iš profesionalios TV studijos vyko tiesioginė 360 laipsnių transliacija per socialinį tinklą „Facebook“.

Transliacija vyko „Tele2“ 4G ryšiu, naudojant vos prieš kelias dienas Lietuvoje pristatytą „Samsung Gear 360” vaizdo kamerą – ji leidžia rodyti vaizdą net 360 laipsnių amplitude, aukščiausia 4K raiška. Tiesioginę transliaciją buvo galima stebėti LRT socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

„Padarėme tai, ko Lietuvoje dar nebuvo. Visuomet stengiamės būti pirmieji – juk nuo vos kelių nespalvotų televizorių šalyje mes išaugome iki plačiai skaitmeninėmis priemonėmis besinaudojančio nacionalinio transliuotojo”, – sakė už transliaciją atsakingas LRT aktualijų laidos „Laba diena, Lietuva“ vedėjas Juras Jankevičius.

„Džiaugiamės šia istorine akimirka. Tai – dar vienas įrodymas, kaip sparčiai technologinis progresas ir 4G ryšys keičia kasdienybę ir kiek daug galimybių jis mums atveria“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Greitasis „Tele2“ 4G internetas jau pasiekiamas 99 proc. operatoriaus klientų. Prie itin plataus padengimo artėja ir dar spartesnis 4G+ internetas. Jis prieinamas jau 77 proc. klientų.

Vis didesnę dalį „Tele2“ klientų naudojamo interneto sudaro 4G technologijos duomenys. 2017 m. kovą šie duomenys sudarė 83,64 proc. Praėjusių metų tą patį mėnesį šis rodiklis buvo dvigubai mažesnis – 40,86 proc. Tai reiškia, kad kuo toliau, tuo daugiau žmonių, ir tuo dažniau naudojasi greitesniu bei kokybiškesniu internetu.

„Tele2“ tęsia 4G / 4G+ tinklo plėtrą ir tobulina ryšio paslaugų kokybę bei bazinių stočių įrengimą. Bendras 4G/4G+ ryšio bazinių stočių skaičius pasiekė 1120, nuo naujų metų pastatyta net 90 naujų stočių.

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: 4g, tele2, internetas, 360, 4k

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau