<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
technologijų-sektoriaus-lyderis-vėl-tele2_pagrindinis_ilgas
Tema: naujienos Patalpinta: 2018 kovas 5 20180305

Technologijų sektoriaus lyderis - vėl „Tele2“

Įvertinimai visuomet džiugina, o kai tai įvyksta antrus metus iš eilės – tuomet tik dar labiau. „Tele2“ antrus metus iš eilės pelnė „Verslo žinių“ technologijų sektoriaus lyderės apdovanojimą.

Tai, be abejo, didžiulis visos komandos darbo įvertinimas, o svarbiausias yra ne tik laimėjimas, tačiau technologijų lyderės vardo išlaikymas, kurį „Tele2“ užsitarnavo kurdama inovatyvius bei klientams aktualius sprendimus.

technologijų-sektoriaus-lyderis-vėl-tele2_pagrindinis

Verslo sektorių lyderių apdovanojimų reitingą, kuriuo buvo siekiama įvertinti stipriausius rezultatus pasiekusias Lietuvos bendroves, „Verslo žinių“ analitikai sudarė pagal skirtingus rodiklius, taikydami statistinius modelius. Šie metai buvo pirmieji, kai įmonės buvo reitinguojamos be subjektyvaus balsavimo internetu – tik pagal 6 objektyvius rodiklius: pajamas, pelną bei jų pokytį, pelningumą ir darbo užmokestį.

„Tele2“ didžiuojasi būdama pelningiausia ir didžiausius atlyginimus mokančia telekomunikacijų bendrove, kuri investuoja į inovacijas klientams. Praėjusiais metais buvo pristatyta Lietuvoje analogų neturinti naujovė – „Mobili stotelė“. Verslo klientams skirta paslauga leidžia mobiliuoju telefonu pakeisti brangią IP telefoniją.

Be to, verslui „Tele2“ 2017-aisiais pasiūlė ir naują debesijos sprendimą – „2Route“. Ši paslauga suteikia galimybę vienoje vietoje rinkti, persiųsti ir valdyti IP duomenis iš skirtingų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjų.

2017 m. pavasarį buvo pristatytas dar vienas unikalus projektas – muzikinė instaliaciją, naršymo duomenis paverčianti 4G muzika.

technologijų-sektoriaus-lyderis-vėl-tele2_petrasPaskutinysis eksperimentas pristatytas visai neseniai. Tai – nešiojamojo interneto be kabelių sprendimas „Laisvas internetas“. „Tele2“ sukūrė mobilų namą, kuris buvo skraidinamas oro balionu, o taip galiausiai įrodyta, jog internetas veikia ne tik šalies teritorijoje, bet netgi ore.

Vykdydama projektus „Tele2“ nepamiršta ir visuomenės ugdymo. Praėjusių metų lapkritį įsteigta „Big Data Academy“, kurios tikslas ugdyti analitikus, gebančius dirbti su didžiaisiais duomenimis. Taip pat kartu su „Code Academy Kids“ pradėti rengti nemokami programavimo mokymai mokyklinio amžiaus regionuose gyvenantiems vaikams.

Prenumeruokite naujienas:

 

Raktažodžiai: tele2, tele2 4g, technologijos, technologiju lyderis, verslo zinios, 4g muzika, laisvas internetas, mobili stotele

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau