<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: Paslaugos Patalpinta: 2017 gegužė 16 20170516

Svarbiausi sporto reginiai didžiausiems sirgaliams

svarbiausi-sporto-reginiai-didziausiems-sirgaliams-long.jpgEsate ištikimas futbolo fanas? Gyvenimo neįsivaizduojate be krepšinio? Sulaikęs kvapą sekate kiekvieną posūkį „Formulės-1“ lenktynėse? Kad ir kokia būtų jūsų mylima sporto šaka, Viaplay pasirūpins, kad įsitaisius ant sofos su pulteliu rankose netektų nenuobodžiauti.

Premier lyga

Anglijos Premier Lyga – žiūrimiausia pasaulyje futbolo lyga, kurios tikrai nepraleis joks save gerbiantis futbolo fanas. Stebėkite rungtynių eigą gyvai, sirkite už komandas-favorites ir visada žinokite naujausius rezultatus, turnyrines lenteles bei statistiką. Juk jokia rungtynių detalė nėra tokia nereikšminga, kad ją būtų galima praleisti.

F1 Monako GP

Pasiruoškite aštriems pojūčiams – lenktynės Monake, Monte Karlo miesto gatvėse, ne veltui vadinamos Formulė 1 brangakmeniu. Monako „Grand Prix” – vienas iš pagrindinių „Formulės-1” čempionato etapų ir pagrįstai vadinamos „Grand Prix” elitu. 

Eurolygos finalų archyvas; UEFA Čempionų lygos ir Europos lygos finalų archyvas

Kiekvienas futbolo ir krepšinio mėgėjas žino: yra tokių rungtynių, kurių kartojimą galima žiūrėti vėl ir vėl – ir kaskart patirti naujų įspūdžių. Todėl Viaplay rasite visą Eurolygos finalų archyvą ir UEFA Čempionų lygos bei Europos lygos finalų archyvus – tam, kad kvapą gniaužiančias akimirkas galėtumėte išgyventi dar kartą: jums patogiausioje vietoje pačių pasirinktu laiku.

Žalgiris TV savaitė

„Žalgiris TV savaitė“ – kassavaitinė laida, džiuginanti kiekvieną „Žalgirio“ gerbėją. Čia pristatomos karščiausios naujienos apie žalgiriečius, rodomi naujausi interviu su žaidėjais ir leidžiama žvilgtelėti į krepšinio rungtynių užkulisius, kuriuose aistros verda ne mažiau intensyviai nei krepšinio aikštelėje.

„Aukščiausia pavara”

„Aukščiausia pavara” – tai laida, kurios automobilių mėgėjams pristatinėti turbūt nebūtina. Čia nebijoma išeiti iš rėmų ir laužyti nustatytus standartus, o automobiliai ir jų istorija pristatomi taip, kad sudomina net tą, kuris automobiliais iki šiol nesidomėjo. „Aukščiausioje pavaroje” išbandomi naujausi mašinų modeliai ir įdomiausi keliai, griaunami mitai apie automobilius ir leidžiamasi į egzotiškas keliones, kuriose niekada netrūksta neįtikėtinų nuotykių.

 

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: viaplay, mobilus ryšys, laidos

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau