<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: LT naujienos Patalpinta: 2017 lapkritis 16 20171116

Sena gera NOKIA pristatė naujajį „Nokia 8“ flagmaną

naujoji nokia 8_1.jpg
Visiems puikiai žinomas prekės ženklas „Nokia“ pristatė naująjį savo vėliavnešį – „Nokia 8“. Jau vien šūkis, skatinantis dalintis abiem savo istorijos pusėmis, duoda užuominą į naujoves. Tačiau galbūt ištikimi klasikos gerbėjai irgi gaus savo pyrago dalį?

Suomiai nepasidavė tendencijoms iki maksimumo išdidinti telefono ekraną – pristatė jį tradicinės 16:9 formos, su 5,3 colių įstrižaine, 2560 x 1440 taškų raiškos ekranu ir 3 kameromis. Naujasis „Nokia“ žaisliukas sveria 160 gramų, o 7,9 mm storio metalinis korpusas yra pagamintas iš orlaivių klasės aliuminio. Įrenginio atsparumas dulkėms ir vandeniui nekelia jokių abejonių – jis atitinka griežtus IP54 standarto reikalavimus.

 

Pristatyta spalvų paletė nėra ypač plati – telefoną galima rinktis iš mėlynos ir pilkos spalvų, kurių kiekviena gali būti blizgi arba matinė.

Mažiau asmenukių daugiau abiejukių

Naujoji „Nokia 8“, kaip jau tapo įprasta išmaniesiems telefonams, turi tris kameras vieną priekyje ir dvigubą gale (viena iš jų fiksuoja nespalvotą vaizdą). Pirmą kartą kameroms yra panaudotas „Zeiss“ optikos rinkinys. Verta paminėti ir lazerinį automatinį fokusavimą, veidų atpažinimo galimybę bei LED blykstę.

13 MP raiškos galinės kameros šiais laikais vargu ar daug ką nustebins, tačiau didžioji „Nokia 8“ naujiena – „abiejukės“. Tai pirmą kartą suteikta galimybė priekinei ir galinei „Nokia“ kameroms veikti drauge. Duomenys iš abiejų kamerų sujungiami, išgaunant aukštesnę nuotraukų kokybę. Įdomu ir tai, kad filmuojant ar fotografuojant abiejukes galėsite pasirinkti funkciją viską transliuoti tiesiai į „Facebook“ ar „Youtube“. Smagi pramoga gyvenantiems socialiniuose tinkluose – t.y., kone kiekvienam iš mūsų.

 

Holivudas tavo rankose

Pasijusti taip, lyg Holivudą laikytum savo rankose, nebus sunku: tuo pasirūpins „OZO Audio“ technologija. Iki šiol naudota tik „Nokia“ futuristinėse kamerose, ji pirmą sykį integruota į išmanųjį ir skirta aukščiausios raiškos klipus „pritraukti“ kuo arčiau realybės. Pvz., garsas dėl naudojamų trijų mikrofonų ir specialių algoritmų bus įrašinėjamas 360 laipsnių kampu.  Erdvinį garsą galima atkurti ir įrenginiuose, neturinčiuose „OZO Audio“ palaikymo.

 

Giliau

Labiausiai „Nokia 8“ didžiuojasi „Snapdragon 835“ platforma, kurios tikrai neapkaltinsi galingumo stygiumi. Darbinė telefono atmintis – 4 GB, nuolatinė – 64 GB. Tuos, kuriems telefone nuolat trūksta vietos, pradžiugins galimybė įsidėti papildomą microSD kortelę.

„Android“ mėgėjai galės trinti delnais: į telefoną įdiegta „Android 7.1.1 Nougat“, šiandien žinoma kaip viena „švariausių“ ir „gryniausių“ „Android“ OS versijų. „Nokia 8“ vartotojai bus vieni pirmųjų, kurie turės progą išbandyti šviežiausius atnaujinimus.

Kas dar?

naujoji nokia 8_5.jpg„Nokia“ lieka ištikima tradicijoms – net ir užrakinus telefoną, pateikiama svarbiausia informacija apie laiškus, žinutes, skambučius. Suomiai rado būdą tai padaryti nemažindami akumuliatoriaus veikimo trukmės (nors ekranui naudota ne itin energiją taupanti LCD technologija).

„Nokia 8“ baterijos talpa – 3090 mAh. Telefonas išlaikė standartinį ausinių jungtuką bei pirštų atspaudų skaitytuvą priekinėje korpuso dalyje. Telefonas nesiekia sukelti revoliucijos. Tačiau galbūt būtent tame ir yra jo stiprybė.

„Nokia 8“ greičiausiai netiks tiems, kas ieško revoliucinio telefono su galybe įmantrių funkcijų. Tai iš esmės „saugus“ telefonas – pradedant minimalistiniu dizainu, baigiant „tradiciniu“ LCD ekranu. Tačiau tiems, kas nori sklandžiai veikiančio vidurinės klasės „Android“ įrenginio su minimaliais programinės įrangos pakeitimais, „Nokia 8“ gali būti puikus pasirinkimas. 

„Nokia 8“ yra vienas iš pavyzdžių, jog telefono kūrėjams ne visada būtina griebtis įspūdingų triukų ir eksperimentuoti, siekiant atkreipti dėmesį. Kartais telefonui pakanka svarbiausių funkcijų – su sąlyga, kad jos veiks išties gerai. Ir, žinoma, už priimtiną kainą.

Dalintis abiejukių istorijomis galite pradėti jau dabar. Naujojo „Nokia 8“ flagmano ieškokite TELE2 salonuose arba internete.

Įsigykite internetu

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau