Pajamu_deklaracija_telefonu_ilgas
Tema: Patarimai Patalpinta: 2018 balandis 13 20180413

Gyventojų pajamų deklaracija: kaip tai padaryti greičiau ir paprasčiau

Kasdien vis daugiau dalykų galime atlikti naudodamiesi vien tik išmaniuoju telefonu ir įvairių programėlių pagalba. Kartu jie baigia išstumti popierinius viešojo transporto bilietus, visiškai nukonkuravo kadaise plačiai paplitusius MP3 grotuvus, atėmė didžiąją dalį kompaktinių fotoaparatų rinkos ir leidžia nieko nelaukiant sumokėti už stovėjimo aikštelę – vardinti galima ilgai.

Pajamu_deklaracija_telefonu_pagrindinis

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) sukūrė programėlę „e.VMI“, kuri pamažu keičia tai, kaip mokame mokesčius. Opi vartotojų problema yra ta, kad kartais visas gyventojų pajamų deklaravimo procesas ir kiti su mokesčiais susiję dalykai atrodo painūs ir suprantami tik pačių valstybinių įstaigų darbuotojams. „e.VMI“ ją išsprendžia ir visą procesą padaro sklandžiu ir aiškiu. Programėlės pagalba galite ne tik deklaruoti pajamas, bet ir naudotis kitomis naudingomis funkcijomis. Turėti „e.VMI“ savo telefone naudinga ir studentams – galima susigrąžinti dalį išlaidų už studijas ar profesinius mokymus.

Norite pradėti individualią veiklą? „e.VMI“ pagalba užregistruosite ją keliais paspaudimais. Lygiai taip pat lengvai galėsite paskirti 2 proc. pajamų mokesčio paramą savo pasirinktiems labdaros ir paramos gavėjams. Vienoje vietoje matysite iš VMI gautus pranešimus, patikrinsite savo mokesčių balansą, rasite visus viešus duomenis apie mokesčių mokėtojus bei mokesčių sumokėjimui reikalingą informaciją. Taipogi, programėlėje rasite įvairių mokesčių skaičiuoklių.

Prie „e.VMI“ galima prisijungti trimis būdais. Pirmasis – autentifikavimo telefonu kodas, kurį sugeneruosite prisijungę prie Mano VMI sistemos. Kartą sugeneravus kodą, juo galėsite naudotis „e.VMI“ programėlėje. Antrasis – su VMI suteiktais prisijungimo duomenimis, kuriuos taip pat gausite per Mano VMI sistemą. Trečiasis būdas – tai mobilusis parašas, kurį jums gali suteikti  artimiausias TELE2 salonas. Juo prisijungiant užteks įvesti tik specialų sPIN kodą, todėl tai yra greičiausias ir patogiausias būdas prisijungti prie „e.VMI“ programėlės.

Pajamu_deklaracija_telefonu_mIDMobilusis parašas suteikia dar daugiau galimybių, nei tik prisijungimus prie VMI sistemų. Su juo galėsite pasirašyti elektroninius dokumentus, prisijungti prie el. bankininkystės, kitų valstybinių paslaugų portalų. Mobiliuoju parašu pasirašytos sutartys turi tą pačią teisinę galią, kaip ir pasirašytos ranka ant spausdinto dokumento. Stipriai rekomenduojame jį turėti. Pamirškite kalnus popierinių dokumentų ir sudėtingas prisijungimo procedūras.

Plačiau

 

Atsisiųskite „e.VMI“ programėlę į savo telefoną – galėsite visus su mokesčiais susijusius reikalus sutvarkyti bet kada, kad ir važiuodami autobusu ar prisėdę papietauti. O juk taupydami laiką, tuo pačiu sutaupote ir pinigų.

Išbandykite e.VMI programėlę!

Atsisiųsti

 

Atsisiųsti

 

 

Prenumeruokite Inovacijų Biuro naujienlaiškį ir visas su technologijomis susijusias naujienas bei naudingus patarimus sužinokite pirmieji! 

Prenumeruokite naujienas:

 

Raktažodžiai: tele2, vmi, deklaracija, evmi, deklaracija telefonu, ismanieji telefonai

Fotografavimo testas: geriausia telefono kamera

Kai vyksta nuolatinės gamintojų lenktynės dėl geriausio flagmano vardo, norint išsiskirti iš konkurentų tenka rimtai pasistengti. Viena iš populiarių varžymosi sričių – telefono kamera, ir pasiūlymai čia išties...

Plačiau

Video apžvalga: Huawei P20 ir P20 Pro

Huawei P20 ir Huawei P20 Pro kamera išmaniųjų telefonų rinkoje tapo tikra sensacija. Tačiau ar pagrįstai ji lyginama su profesionaliais fotoaparatais? Atsakymą į šį klausimą raskite kartu su Inovacijų biuro komanda. 

Plačiau

Video apžvalga: Tele2 Saugūs Namai

Kad būstas būtų apsaugotas, nebūtina turėti viską stebinčius kaimynus arba sėdėti namie nuo ryto iki vakaro. Dabar galite turėti belaidę namų saugos programą, valdomą mobiliuoju telefonu. Saugos planas bus...

Plačiau