Pajamu_deklaracija_telefonu_ilgas
Tema: Patarimai Patalpinta: 2018 balandis 13 20180413

Gyventojų pajamų deklaracija: kaip tai padaryti greičiau ir paprasčiau

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) sukūrė programėlę „e.VMI“, kuri pamažu keičia tai, kaip mokame mokesčius. Opi vartotojų problema yra ta, kad kartais visas gyventojų pajamų deklaravimo procesas ir kiti su mokesčiais susiję dalykai atrodo painūs ir suprantami tik pačių valstybinių įstaigų darbuotojams. Gyventojų pajamų deklaravimo procesas „e.VMI“ programėlėje yra paprastas ir aiškus.

Pajamu_deklaracija_telefonu_pagrindinis

Parsisiųskite į savo telefoną „e.VMI“ programėlę. Prisijunkite prie jos vienu iš trijų pateiktų būdų (apie juos išsamiai – kiek vėliau). Telefono ekrane išvysite 8 skiltis, pasirinkite „EDS deklaracijos“. Atsidariusiame lange pasirinkite „pajamų deklaravimas“. Tada pamatysite suformuotas preliminariąsias pajamų deklaracijas. Pasirinkite naujausią mokestinį laikotarpį ir užpildę deklaracijos formą, pateikite ją peržiūrai. Apie priimtą deklaraciją gausite pranešimą, kurį galėsite peržiūrėti pačioje programėlėje. Viskas!

Programėlės pagalba galite ne tik deklaruoti pajamas, bet ir naudotis kitomis naudingomis funkcijomis. Norite pradėti individualią veiklą? „e.VMI“ pagalba užregistruosite ją keliais paspaudimais. Lygiai taip pat lengvai galėsite paskirti 2 proc. pajamų mokesčio paramą savo pasirinktiems labdaros ir paramos gavėjams. Vienoje vietoje matysite iš VMI gautus pranešimus, patikrinsite savo mokesčių balansą, rasite visus viešus duomenis apie mokesčių mokėtojus bei mokesčių sumokėjimui reikalingą informaciją. Taipogi, programėlėje rasite įvairių mokesčių skaičiuoklių.

Išbandykite!

Atsisiųsti

 

Atsisiųsti

 

Pajamu_deklaracija_telefonu_mIDKaip ir minėjome aukščiau, prie „e.VMI“ galima prisijungti trimis būdais. Pirmasis – autentifikavimo telefonu kodas, kurį sugeneruosite prisijungę prie Mano VMI sistemos. Kartą sugeneravus kodą, juo galėsite naudotis „e.VMI“ programėlėje. Antrasis – su VMI suteiktais prisijungimo duomenimis, kuriuos taip pat gausite per Mano VMI sistemą. Trečiasis būdas – tai mobilusis parašas, kurį jums gali suteikti artimiausias TELE2 salonas. Juo prisijungiant užteks įvesti tik specialų sPIN kodą, todėl tai yra greičiausias ir patogiausias būdas prisijungti prie „e.VMI“ programėlės.

Mobilusis parašas suteikia dar daugiau galimybių, nei tik prisijungimus prie VMI sistemų. Su juo galėsite pasirašyti elektroninius dokumentus, prisijungti prie el. bankininkystės, kitų valstybinių paslaugų portalų. Mobiliuoju parašu pasirašytos sutartys turi tą pačią teisinę galią, kaip ir pasirašytos ranka ant spausdinto dokumento. Stipriai rekomenduojame jį turėti. Pamirškite kalnus popierinių dokumentų ir sudėtingas prisijungimo procedūras.

Plačiau

 

Prenumeruokite Inovacijų Biuro naujienlaiškį ir visas su technologijomis susijusias naujienas bei naudingus patarimus sužinokite pirmieji! 

Prenumeruokite naujienas:

 

Raktažodžiai: tele2, vmi, deklaracija, evmi, deklaracija telefonu, ismanieji telefonai

Samsung Galaxy Note 9 apžvalga

Samsung Galaxy Note 9 pagaliau atvyko! Naujasis flagmanas puikiai pratęsia Note telefonų seriją. Lyginant su prieš tai buvusiu Samsung Galaxy Note 8 – tai dar geresnis, patobulintas produktyvumo įrankis. Dabar jis...

Plačiau

Xiaomi Mi Mix 2S apžvalga

Xiaomi nesiliauja stebinti savo puikiais gaminiais. Miestų gatvėse tiesiog dominuoja šio gamintojo paspirtukai, o „kinų Apple“ pravardžiuojami telefonai savo techninėmis charakteristikomis niekuo nenusileidžia net ir...
Plačiau

Xiaomi Mi M365 elektrinio paspirtuko apžvalga

Turbūt jau pastebėjote, kad didžioji dalis miestų gatvėse zujančių elektrinių paspirtukų yra to paties modelio. Tai Xiaomi Mi M365. Inovacijų biuro apžvalgoje sužinosite, kokiomis savybėmis ši transporto priemonė...

Plačiau