Tema: programėlė telefone Patalpinta: 2017 gruodis 26 20171226

Musical.ly fenomenas: kokia jo paslaptis?

musically_ilgas.jpg
Jei nuolat nesisukate tarp paauglių, gali būti, kad išgirdę apie Musical.ly tik karpysite ausimis. Tačiau jei su jaunų žmonių aktualijomis esate šiek tiek susipažinęs, garantuojame, kad Musical.ly vardą girdėsite nebe pirmą kartą. 
Ši aplikacija sudrebino programėlių topus prieš kelerius metus ir artimiausiu metu nežada trauktis iš populiariausiųjų sąrašų. Populiarumu ji varžosi su tokiais grandais kaip Snapchat ir Instagram.

Kokia programėlės esmė?Musically2.jpg

Žmonių įkeliami 15 sekundžių video, kur jie šoka ar dainuoja pagal fonogramą, pasirinkę garsiausius muzikinius kūrinius. Šiandien programėle naudojasi per 10 milijonų žmonių. Kasdien sukuriamas panašus skaičius trumpų video. O bendras užsiregistravusiųjų skaičius siekia net 70 milijonų.

Nors Musical.ly iš principo yra muzikinė aplikacija, tačiau esmė čia nėra muzikiniai klipai – svarbiausia yra bendruomenė. Programėlė veikia kaip socialinis tinklas, jungiantis bendrų smagių pramogų ieškančius žmones. Čia galite rasti visko: nuo skrupulingai atidirbtų judesių iki chaotiško blaškymosi, nuo teatrališkų grimasų iki gyvūnėlių mėgdžiojimo. Tai pramoginis kokteilis iš video ir populiariųjų dainų, į kurį įsipina socialinio tinklo elementai. Bendravimas čia labai svarbus: pvz., du žmonės gali įrašyti žiopčiojimą pagal tą patį kūrinį ir aplikacija automatiškai juos sukombinuos drauge.

Musically.jpgMusical.ly klausosi to, ko nori jaunieji vartotojai.

Messenger ir WhatsApp programėlėse buvo kuriami pokalbių langai su daugybe paauglių ir prašoma jų įvertinti tam tikras Musical.ly funkcijas – o paskui į jų komentarus atsižvelgiama tobulinant programėlę. Tikslas – sukurti MTV, visiškai pritaikytą šiuolaikinei kartai, kurios dėmesį išlaikyti labai sunku. Turi nuolat keisti ir mokėti palikti įspūdį – ir tam turi vos kelioliką sekundžių.

Musical.ly klipus kuria ne tik pavieniai vartotojai, bet ir prekių ženklai – ypač tie, kurių tikslinė auditorija yra paaugliai. Vienas iš pavyzdžių Lietuvoje – išankstinio mokėjimo operatorius PILDYK: Musical.ly paskyrą sukūręs vos prieš kelis metais, šiuo metu jis turi daugiau nei 26 tūkst. sekėjų, o populiariausi video renka net po 66 tūkst. širdelių. 

 Atsisiųsti

Atsisiųsti

 

Jei be muzikos nepraleidžiate nei vienos dienos, tai jūsų telefone tikrai ras vietą programėlės skirtos naujų melodijų kūrimui.  Straipsnyje „Kaip kurti muziką išmaniuoju telefonu?" rasite programėles kuriomis galėsite tapti visų žanrų muzikantais.  

Skaitykite

 

 

Raktažodžiai: musical.ly, programėlė, aplikacija, inovaciju biuras

Xiaomi Mi Mix 3 apžvalga

Naujausias Xiaomi Mi Mix 3 flagmanas išsiskiria ne tik aukštos kokybės kamera ar brangiausiems konkurentų telefonams prilygstančia galia. Tai ir pirmasis Xiaomi telefonas su slankiojančiu korpusu! Tai leidžia...

Plačiau

Belaidžių JBL kolonėlių apžvalga

Kad ir kokie būtų jūsų muzikos klausymo poreikiai, JBL kolonėlių gamoje tikrai rasite sau tinkamiausią garso šaltinį. O kad būtų lengviau išsirinkti – šįkart Inovacijų biuras palygina net šešias JBL kolonėles....

Plačiau

Belaidžių Harman Kardon kolonėlių apžvalga

Galbūt Harman Kardon ir skamba gremėzdiškai, tačiau šio gamintojo kūriniams elegancijos tikrai netrūksta. Belaidės „Harman Kardon” kolonėlės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie teikia pirmenybę aukščiausiai garso...

Plačiau