<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: programėlės Patalpinta: 2017 gegužė 3 20170503

Lietuvių sukurti mobilieji žaidimai šeimai: yra kuo pasidžiaugti

lietuviu-sukurti-mobilieji-zaidimai-seimai-yra-kuo-pasidziaugti-long.jpg

Sparčiai didėjančiame mobiliųjų aplikacijų sektoriuje lietuvių kompanijos įsitvirtino gana neseniai. Tačiau mūsų tautiečių sukurtas mobiliąsias aplikacijas, skirtas šeimai, jau pamėgo milijonai vartotojų visame pasaulyje — tiek dėl išskirtinio meninio stiliaus, tiek dėl unikalių žaismo patirčių. Šeimoms, ieškančioms naujų ir įdomesnių laisvalaikio praleidimo formų, patariame išbandyti vienas geriausių, Lietuvoje sukurtas mobiliųjų žaidimų aplikacijas.

„Catomic“

„Kai katės kažko užsinori, jos būtinai tai ir pasieks. Nesvarbu, ar tai būtų užsiropšti ant kėdės, išsitiesti ant palangės, ar... kolonizuoti Marso planetą“. Taip kūrėjai „On5“ pristato savo žaidimą „Catomic“, dar šių metų kovą išvydusį dienos šviesą „iOS“ ir „Android“ platformose.

Žaidimo stilius ganėtinai paprastas — sujunginėdami objektus po tris, rinksite taškus ir padėsite kačiukams technologiškai progresuoti, o stebint jų dideles, vilties kupinas akis, užtrukti galite tikrai ilgai. 

 

Atsisiųsti Google Play.  Atsisiųsti App Store.

„Pepi Bath 2“

Vilniečių studijos „Pepi Play“ sukurtas žaidimas „Pepi Bath 2“ jau sulaukė pripažinimo pasaulyje. Vieną geriausių šios serijos edukacinių žaidimų mažiesiems „Bath 2“ vartotojai atsisiuntė tūkstančius kartų ir teigiamai jį įvertino.

Tėvams, ieškantiems išmanaus patarėjo, tai bus tobulas sprendimas. Per žaismą vaikas čia supažindinamas su kambario ir daiktų sutvarkymu, rūbų priežiūra bei asmeninės higienos pagindais.

 

Atsisiųsti Google Play. Atsisiųsti App Store.

„Pepi Super Stores“

Naujausias „Pepi Play“ studijos darbas, kuris ženkliai skiriasi nuo beveik visų prieš tai buvusiųjų — tai „Super Stores“. Žaidimas ypatingas tuo, jog pats žaidėjas gali laisvai rinktis žaidimo scenarijus ir kurti jiems siužetą. Tai atviro tipo žaidimas, kuris tikrai atvers galimybes kūrybingumui pasireikšti.

 

Atsisiųsti Google Play. Atsisiųsti App Store.

„TutoTOONS Jungle animal hair salon 2“

Jei jums ir jūsų atžaloms visad buvo įdomu, kaip atrodytų zebras rožiniais plaukais ar leopardė su ilgomis kasomis — šis žaidimas sukurtas jums. Naujas lietuvių studijos „TutoTOONS“ darbas „Jungle animal hair salon 2“ pristato galimybes rūpintis tropinių gyvūnų išvaizda bei garderobu.

Tai jau antroji itin pasisekusios žaidimo serijos „Jungle animal hair salon“ dalis. „Google Play“ platformoje ją parsisiuntė daugiau kaip 10 milijonų vartotojų, ir tai leidžia studijai varžytis su didžiausiais pasaulio žaidimų kūrėjais.

 

 

Atsisiųsti Google Play. Atsisiųsti App Store.

„Monster Buster“

Vienas geriausių patobulintos realybės mobiliųjų žaidimų „Monster Buster“ buvo sukurtas Vilniuje, „Tag of Joy“ studijoje. Į pasaulį įsiveržusius žaidimo herojus – monstriukus stabdyti tenka žaidėjams, kurie gali juos aptikti su savo mobiliojo telefono kamera. Tai itin geras pasirinkimas šeimoms, mėgstančioms nemažai laiko praleisti gryname ore.

Tiesa, „Monster Buster“ iki šiol prieinamas tik „Windows“ platformai, tad daliai žaidėjų dar teks kurį laiką jo palaukti.

 

Atsisiųsti Windows Phone Store.

Už Google Play įsigytas programėles galima atsiskaityti kartu su Tele2 sąskaita. Taip paprasta dar nebuvo!

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: mobile zaidimai, populiariausi zaidimai telefone, mobilieji telefonai

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau