<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
2_640 x 480
Tema: text Patalpinta: 2018 gruodis 16 20181216

Kokių kalėdinių dovanų norėjome prieš 20 metų?

1999-ieji buvo pirmieji metai, kai lietuviai savo artimuosius sveikino TELE2 ryšiu. Taip taip taip, šios Kalėdos mums jau dvidešimtosios! Nereikia net sakyti, kad pasaulis anuomet atrodė visiškai kitaip nei dabar. Tačiau ir tada žmonės svajodavo apie įvairius technologinius stebuklus: mobiliuosius telefonus, kompiuterius, žaidimų konsoles… Kelkimės atgal į praeitį ir prisiminkime pačias geidžiamiausias pirmųjų mūsų Kalėdų dovanas.

2_1-1

Tai buvo didžiausia viso pasaulio vaikų svajonė. Šia nešiojama konsole Nintendo užkariavo žaidimų rinką. Game Boy Color pasiūlė galimybę žaisti ne tik naujus spalvotus (!) žaidimus, tokius kaip legendiniai Pokemon Red, bet ir buvo pirmąja platforma, atpažinusia ankstesniosios Game Boy kartos žaidimus. Pokemon, Super Mario Land, Wario Land ir kiti tik dar labiau sustiprino šios konsolės populiarumą. Skaičiuojama, kad visame pasaulyje parduota apie 120 mln. tokių prietaisų.

 2_2-1

Dešimtajame dešimtmetyje išpopuliarėjo futurizmas. Internetui įgavus pagreitį, daugeliui atrodė, kad virtualios realybės ir robotikos amžius jau čia pat. Ši tendencija atsispindėjo ir žaisluose. Robotas–šuniukas Aibo buvo tikrų tikriausias stebuklas. Jis gebėjo mokytis įgūdžių, turėjo asmenybę, mokėjo filmuoti. Jis taip reaguodavo į kontaktą, temperatūros pokyčius. Įdomu tai, kad šiemet Sony pristatė visiškai naujos kartos Aibo, kuris su savo šeimininku netgi užmezga emocinį ryšį.

2_3-1

Tai tikrų tikriausias stiliaus etalonas. iMac G3 buvo pirmasis kompiuteris, kuriame grakščiai susijungė procesorius ir monitorius. Steve’as Jobsas netgi yra pasakęs, kad šis yra toks gražus, kad jį norisi palaižyti… (taip, Apple vadovas turėjo savų keistenybių). Išskirtinis buvo ir šio kompiuterio vidus. Jame veikė legendinė operacinė sistema Mac OS X, kuri iki šiol laikoma viena geriausių, kokia tik kada buvo sukurta. iMac G3 tapo ir tikrai savo laikmečio pop kultūros žvaigžde. Jį juk tikrai matėte kokiame nors filme ar seriale.

2_4-1

Vokiečių automobilių pramonės gigantas visada stengėsi būti tendencijų priekyje esančiais futuristais. Tokią savo reputaciją jie sustiprino pasauliui pristatydami savuosius SmartKeys. Gal dabar ši inovacija jau nebeatrodo kažkuo ypatinga, bet dešimtojo dešimtmečio pabaigoje galimybė užrakinti, atrakinti arba užvesti automobilį vienu mygtuko paspaudimu daugeliui iš tikrųjų atrodė kaip pusiau stebuklas.

 2_5

Tūkstantmečių sandūra buvo tikrų tikriausias NOKIA aukso amžius. Būtent tada suomiai diktavo mobiliųjų telefonų madas. Nors 3210 ir nėra taip gerai žinomas, kaip po metų pasirodžiusi legenda, gavusi 3310 vardą, jis taip pat sulaukė milžiniško populiarumo. Visame pasaulyje parduota 160 mln. šio modelio kopijų. Ypatingai populiarus jis buvo tarp jaunimo. Ir argi galėjo būti kitaip? Juk 3210 buvo vienas pirmųjų telefonų su integruota antena, turėjo tris žaidimus ir galimybę siųsti draugams paveikslėlius, o taip pat žavėjo lengvai keičiamais spalvotais dangteliais.

 

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau