ilgas-2.jpg
Tema: text Patalpinta: 2018 vasaris 14 20180214

Kokią belaidę garso kolonėlę rinktis?

Belaidės garso kolonėlės suteikia daugiau galimybių mėgautis mylima muzika. Jas galite lengvai perkelti be laidų raizgalynės, ar surengti vakarėlius pačiose netikėčiausiose vietose. Tačiau kaip išsirinkti geriausiai atitinkančią jūsų poreikius? Apžvelkime keletą skirtingų modelių.

 

JBL Go

Puikus pirmasis pasirinkimas tiems, kurie nori turėti muzikinį palydovą visur ir visada. Ar tai būtų išvyka į gamtą, ar talka draugų sodyboje, ar tiesiog jaukus vakarėlis nedidelėje draugijoje. Kai dauguma mažųjų kolonėlių erzina prastu garsu, JBL Go 5 W galios garsiakalbis atkuria švarų garsą. Nedidelis korpusas slepia talpią bateriją, kurios užteks iki 5 valandų. Patogiai atsiliepsite į skambučius, neištraukę telefono iš kišenės – JBL Go turi integruotą, foninį triukšmą slopinantį mikrofoną. Taipogi, ji suteikia galimybę atkurti muziką ne tik per Bluetooth, bet ir prijungti savo įrenginį laidu.  

inovaciju_biuras_kokia_belaide_garso_kolonele_rinktis_jbl
 • Galia: 3 W;
 • Grojimo laikas: iki 5 valandų;
 • Įkrovimo laikas: 1,5 valandos;
 • Svoris: 130 g.  
Plačiau

 

Jabra Solemate

Keliais laipteliais aukščiau nei JBL Go, stovi šis drąsus dizaino kūrinys. Dantytu, neslidžiu pagrindu ir patogia kilpa nešiojimui, ji kiek primena sportinį batą. Beveik dvigubai galingesnė – 9 W galios, bet vis dar pakankamai kompaktiška, kad galėtumėte pasiimti su savimi. Metalinės grotelės slepia tris garsiakalbius, kurių galios pakaks didesnėms erdvėms. Kaip ir JBL Go, ši taip pat suteikia galimybę atsiliepti į skambučius. Tai geras pasirinkimas tiems, kam reikia didesnės galios ir geresnio garso, neaukojant kolonėlės mobilumo. Jabra Solemate korpuse sumaniai paslėptas laidas senesnių įrenginių prijungimui.

 • Galia: 9 W;inovaciju_biuras_kokia_belaide_garso_kolonele_rinktis_jabra
 • Grojimo laikas: iki 8 valandų;
 • Įkrovimo laikas: 2,5 valandos;
 • Svoris: 610 g.
Plačiau

 

 

Harman Kardon Go + Play

Galingesnė nei JBL Go ir Jabra Solmate kartu sudėjus, Harman Kardon Go + Play leis atrasti mėgiamą muziką iš naujo. Nors ji ir mažiau mobili dėl savo svorio, tačiau tai atperka keturi galingi garsiakalbai. Vienu metu galėsite prijungti iki 3 išmaniųjų įrenginių. Tai leidžia pakaitomis ir nesipešant su draugais dalintis mylimų atlikėjų kūryba. Toks vakarėlis gali ir užsitęsti – akumuliatoriaus energijos pakaks net 8 valandoms. O jeigu jūsų telefonas sumanytų išsikrauti anksčiau – Go + Play pasitarnaus kaip išorinė baterija. Kolonėlė puikiai pritaptų ir biure. Dėka triukšmą slopinančių mikrofonų, ji leidžia atlikti aukštos kokybės konferencinius pokalbius.

 • Galia: 25 W;inovaciju_biuras_kokia_belaide_garso_kolonele_rinktis_harman
 • Grojimo laikas: iki 8 valandų;
 • Įkrovimo laikas: 3 valandos;
 • Svoris: 3433 g.
Plačiau

 

 

Kurią belaidę garso kolonėlę išsirinktumėte jūs? Kurį muzikos kūrinį paleistumėte pirmiausiai norėdami jas išbandyti? Suraskite jį su Spotify pagalba!

Išbandykite

 

Raktažodžiai: jbl, jabra, harman, kardon, harman kardon, inovaciju biuras, bluetooth, garsiakalbis

Belaidžių įkroviklių apžvalga

Ar jūsų telefonas palaiko belaidžio įkrovimo technologiją? Jei taip, verta pagalvoti apie žymiai patogesnį ir laidų painiavos nekeliantį krovimo būdą – belaidį įkrovimą. Kaip išsirinkti geriausiai jūsų poreikius...

Plačiau

Sony Xperia XZ3 apžvalga

Puikios naujienos Sony fanams ir visiems, kurie vertina išskirtines funkcijas. Naujasis Sony flagmanas – Xperia XZ3 – nuo savo pirmtakų skiriasi radikaliai kitokiu dizainu, o nuo konkurentų – nuostabą keliančiomis...
Plačiau

Fitbit Charge 3 apžvalga

Naujoje Fitbit Charge 3 išmaniojoje apyrankėje patobulinta viskas, kas tik buvo senesnėje jos versijoje – Fitbit Charge 2. Dabar ji atspari vandeniui, ja galima priimti ar atmesti skambutį, jos valdymas paprastesnis,...

Plačiau