ilgas-2.jpg
Tema: priedai Patalpinta: 2018 vasaris 14 20180214

Kokią belaidę garso kolonėlę rinktis?

Belaidės garso kolonėlės suteikia daugiau galimybių mėgautis mylima muzika. Jas galite lengvai perkelti be laidų raizgalynės, ar surengti vakarėlius pačiose netikėčiausiose vietose. Tačiau kaip išsirinkti geriausiai atitinkančią jūsų poreikius? Apžvelkime keletą skirtingų modelių.

 

JBL Go

Puikus pirmasis pasirinkimas tiems, kurie nori turėti muzikinį palydovą visur ir visada. Ar tai būtų išvyka į gamtą, ar talka draugų sodyboje, ar tiesiog jaukus vakarėlis nedidelėje draugijoje. Kai dauguma mažųjų kolonėlių erzina prastu garsu, JBL Go 5 W galios garsiakalbis atkuria švarų garsą. Nedidelis korpusas slepia talpią bateriją, kurios užteks iki 5 valandų. Patogiai atsiliepsite į skambučius, neištraukę telefono iš kišenės – JBL Go turi integruotą, foninį triukšmą slopinantį mikrofoną. Taipogi, ji suteikia galimybę atkurti muziką ne tik per Bluetooth, bet ir prijungti savo įrenginį laidu.  

inovaciju_biuras_kokia_belaide_garso_kolonele_rinktis_jbl
 • Galia: 3 W;
 • Grojimo laikas: iki 5 valandų;
 • Įkrovimo laikas: 1,5 valandos;
 • Svoris: 130 g.  
Plačiau

 

Jabra Solemate

Keliais laipteliais aukščiau nei JBL Go, stovi šis drąsus dizaino kūrinys. Dantytu, neslidžiu pagrindu ir patogia kilpa nešiojimui, ji kiek primena sportinį batą. Beveik dvigubai galingesnė – 9 W galios, bet vis dar pakankamai kompaktiška, kad galėtumėte pasiimti su savimi. Metalinės grotelės slepia tris garsiakalbius, kurių galios pakaks didesnėms erdvėms. Kaip ir JBL Go, ši taip pat suteikia galimybę atsiliepti į skambučius. Tai geras pasirinkimas tiems, kam reikia didesnės galios ir geresnio garso, neaukojant kolonėlės mobilumo. Jabra Solemate korpuse sumaniai paslėptas laidas senesnių įrenginių prijungimui.

 • Galia: 9 W;inovaciju_biuras_kokia_belaide_garso_kolonele_rinktis_jabra
 • Grojimo laikas: iki 8 valandų;
 • Įkrovimo laikas: 2,5 valandos;
 • Svoris: 610 g.
Plačiau

 

 

Harman Kardon Go + Play

Galingesnė nei JBL Go ir Jabra Solmate kartu sudėjus, Harman Kardon Go + Play leis atrasti mėgiamą muziką iš naujo. Nors ji ir mažiau mobili dėl savo svorio, tačiau tai atperka keturi galingi garsiakalbai. Vienu metu galėsite prijungti iki 3 išmaniųjų įrenginių. Tai leidžia pakaitomis ir nesipešant su draugais dalintis mylimų atlikėjų kūryba. Toks vakarėlis gali ir užsitęsti – akumuliatoriaus energijos pakaks net 8 valandoms. O jeigu jūsų telefonas sumanytų išsikrauti anksčiau – Go + Play pasitarnaus kaip išorinė baterija. Kolonėlė puikiai pritaptų ir biure. Dėka triukšmą slopinančių mikrofonų, ji leidžia atlikti aukštos kokybės konferencinius pokalbius.

 • Galia: 25 W;inovaciju_biuras_kokia_belaide_garso_kolonele_rinktis_harman
 • Grojimo laikas: iki 8 valandų;
 • Įkrovimo laikas: 3 valandos;
 • Svoris: 3433 g.
Plačiau

 

 

Kurią belaidę garso kolonėlę išsirinktumėte jūs? Kurį muzikos kūrinį paleistumėte pirmiausiai norėdami jas išbandyti? Suraskite jį su Spotify pagalba!

Išbandykite

 

Raktažodžiai: jbl, jabra, harman, kardon, harman kardon, inovaciju biuras, bluetooth, garsiakalbis

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau

Turėkite naujausią flagmaną kasmet – su paslauga „Visada naujas“

Kaip suspėti koja kojon su inovacijomis, kai senasis telefonas dar neatgyveno, o gamintojai jau išleido naują flagmaną? Norintiems visada turėti tik geriausią įrenginį su savimi, Tele2 siūlo paslaugą „Visada naujas“....

Plačiau

Samsung Galaxy išmaniųjų aksesuarų apžvalga

Išmanusis laikrodis, ausinės ir telefonas – ką šie įrenginiai turi tarpusavyje bendro? Nors esame įpratę matyti juos kaip atskirus ir nepriklausomus įrenginius, Samsung Galaxy išmaniųjų įrenginių serija rodo naują...

Plačiau