Tema: Visa kita Patalpinta: 2011 gruodis 22 20111222

Kalėdos jūsų telefone

christmas-581754_1920.jpgTobulas šv. Kalėdas turbūt visi įsivaizduojame baltas, tačiau gruodis kol kas nelepina nei sniegu, nei šventiniu baltumu. Vis dėlto, ne veltui sakoma, kad šventinė nuotaika nuo orų nepriklauso – ją sukuriame patys. Griebkite savo mobilųjį telefoną – sugaišę vos kelias minutes paversite jį tikru šventinę nuotaiką kurstančiu „kalėdofonu“!

Melodijos. Norėdami nustatyti kalėdinį režimą telefone, pirmiausiai apsilankykite mūsų mobiliojo interneto svetainėje wap.tele2.lt, kur jūsų laukia specialus šventinis turinys. Į savo telefoną galite parsisiųsti linksmų populiariosios melodijos „Jingle Bells“ interpretacijų – pvz., kačiukų, šuniukų ar... roboto atliekamą dainelę, kuri galėtų tapti smagiu skambučio tonu šventiniu laikotarpiu.

Paveikslėliai. Iš mūsų mobiliojo interneto svetainės į telefoną taip pat galite atsisiųsti linksmų žiemiškų ar kalėdinių paveikslėlių, puikiai tinkančių telefono darbalaukiui papuošti.

Kalėdiniai siurprizai. Mėgstantys malonius netikėtumus svetainėje wap.tele2.lt turėtų apsilankyti dažniau, nes čia kasdien dovanojame po vieną šventinį siurprizą – kalėdinį SMS ar žadintuvo toną, linksmą paveikslėlį ir pan.

Konkursas. Staigmenos čia nesibaigia – „Tele2“ mobiliojo interneto svetainės lankytojai gali dalyvauti gražiausio kalėdinio sveikinimo konkurse ir laimėti daugybę gerų prizų. Tereikia čia pat, svetainėje, telefonu įrašyti sveikinimo tekstą, ir galbūt Kalėdų senis jus aplankys vienu kartu daugiau.

Animuoti paveikslėliai. Kaip paprastai, dar daugiau galimybių atsiveria išmaniųjų telefonų savininkams. Tiesą sakant, nemokamų kalėdinių darbalaukio fono paveikslėlių telefonams su „Android“ operacine sistema sukurta tiek daug, kad gali būti sudėtinga išsirinkti. Norite žibančios Kalėdų eglės? Prašom! Svajojate apie krintantį sniegą – bent jau telefone? Atsisiųskite!. Patinka judančios kalėdinės dekoracijos? Rinkitės šį paveikslėlių rinkinį.

Dovanų sąrašas. Gali būti, kad jūsų šventinę nuotaiką šiek tiek gadina ta aplinkybė, jog dar nespėjote pasirūpinti visomis kalėdinėmis dovanomis. Įsidiekite nemokamą programėlę „Free Christmas List“. Ji leidžia susidaryti artimųjų, kuriuos būtina pasveikinti, ir jiems numatytų dovanų sąrašą, suskaičiuoti išlaidas, patiriamas kalėdinėms dovanoms. Patogiai valdomą ir gražiai apipavidalintą programėlę įvertins racionalieji „Kalėdų seniai“.

Laiko skaičiuoklė. Jūsų dovanėlių maišas jau pilnas? Tada atsipalaiduokite ir ramiai laukite švenčių, o išmaniesiems telefonams skirtos programėlės padės suskaičiuoti iki jų likusį laiką. Kokiais tik pageidaujate vienetais: valandomis, minutėmis, sekundėmis ar net širdies dūžiais. O jei švenčių laukiate kartu su vaikais, išbandykite šį kalendorių, pasakojantį linksmą vaikišką istoriją apie elfų pasiruošimus Kalėdoms ir kiekvieną dieną pasiūlantį po smagią užduotį ar galvosūkį. Tiesa, viskas anglų kalba, bet kita vertus, tai gali būti puiki priemonė jos pasimokyti kartu su vaikais.

Žaidimai. Ilgai spoksoti į laikrodį ar kalendorių nepatartina, nes puikiai žinome: kuo labiau lauki, tuo lėčiau slenka laikas. O geriausi „laiko rijikai“ ‒ žaidimai! Išmaniesiems telefonams skirtų nemokamų žaidimų Kalėdų tema netrūksta: šventinis „atminties treniruoklis“, kalėdinis brangakmenių galvosūkis, o jei reikia kuo nors užimti vaikus – pasiūlykite jiems žaidimėlį, kuriame reikia sujungti taškus ir telefono ekrane pamatyti įspūdingas kalėdines iliustracijas. Na, o mes renkamės tikru hitu tapusio žaidimo apie piktuosius paukščiukus tęsinį – „Angry Birds Seasons“. Iškaršti kailį kalėdiškai pasipuošusioms nevidonėms kiaulėms – ar gali kas būti smagiau?

O kaip jūs ruošiatės artėjančioms žiemos šventėms? Papasakokite mums!

Prenumeruokite naujienas:

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau

Turėkite naujausią flagmaną kasmet – su paslauga „Visada naujas“

Kaip suspėti koja kojon su inovacijomis, kai senasis telefonas dar neatgyveno, o gamintojai jau išleido naują flagmaną? Norintiems visada turėti tik geriausią įrenginį su savimi, Tele2 siūlo paslaugą „Visada naujas“....

Plačiau

Samsung Galaxy išmaniųjų aksesuarų apžvalga

Išmanusis laikrodis, ausinės ir telefonas – ką šie įrenginiai turi tarpusavyje bendro? Nors esame įpratę matyti juos kaip atskirus ir nepriklausomus įrenginius, Samsung Galaxy išmaniųjų įrenginių serija rodo naują...

Plačiau