Tema: video apžvalga Patalpinta: 2017 kovas 29 20170329

Video apžvalga: Just 5 Freedom

Genialumas slypi paprastume? Just5 telefonas, geriausiai žinomas dėl savo paprastų funkcijų, turi daug privalumų, kuriuos išties smagu atrasti: 

  1. Pirmiausia, ar matėte kitą išmanųjį telefoną, kurį įsigiję gausite tokį gražų lipduką, saugantį ekraną. Tai visas spalvotas plakatas!
  2. Tai pirmas naujas telefonas, kuriam nereikia pirkti dėkliuko. Jo korpusas yra plastmasinis, minkštas, neslysta delne ir galima pasirinkti iš penkių ryškių spalvų.
  3. Šitas telefonas veikia. Jis kainuoja tiek pat, kiek du originalūs „Samsung Galaxy S7 Edge“ dėkliukai, o skambina, fotografuoja, jungiasi prie interneto ir net piktuosius paukščiukus šaudo.
  4. Su užduotimis puikiai tvarkosi mažesnės galios Mediatek procesoriai. Čia sukasi tik 1,3 GHz dažnio keturių branduolių procesorius, telefonas turi tik 1 GB RAM, tačiau praktiškai neerzindamas susitvarko su visomis esminėmis užduotimis.
  5.  Išmanusis telefonas su nuimamu galiniu dangteliu yra tikra klasika. Be to, į jį dedamos ne nano, ne mikro, o dvi mini SIM kortelės!
  6.  Just5“ nefotografuoja fantastiškai, tačiau galinės Samsung gamybos 13 MP kameros ir priekinės 5 MP kameros kokybė visiškai tokia pati, kaip ir poros metų senumo flagmanuose.
  7. Telefonas turi itin didelį 2800 mAh akumuliatorių, taip pat ir greito įkrovimo funkciją.
  8. Tai 4G telefonas.

Įsigykite internetu

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: just5, mobilieji telefonai, 4 g internetas

„Tele2 telefonų priežiūros centras pataria“: kaip apsaugoti telefono ekraną?

Nenustebkite: ilgą laiką ištikimai tarnavęs, vieną dieną ir jūsų telefono ekranas gali tapti kaprizingas. Būna, kad ekranai suskyla, užtemsta, o kartais tiesiog atsisako reaguoti į bet kokius pirštų prisilietimus. Ką...

Plačiau

„Tele2 telefonų priežiūros centras“ pataria: Kaip išvengti telefono baterijos gedimo?

Kad telefono baterija gali būti labai aikštinga, ko gero, kiekvienas turėjome progą įsitikinti: ji kaista, per greitai išsikrauna, per lėtai įsikrauna. Inovacijų biuro komanda irTELE2 telefonų priežiūros centro...

Plačiau

„Tele2 telefonų priežiūros centras“ pataria: Kaip išvengti lėto telefono veikimo?

Telefonas neveikia taip sklandžiai kaip anksčiau? Ekranas „užšąla“? Stringa programėlės? Prieš porą metų TELE2 įkūrė Telefonų priežiūros centrą, kuriame galima pataisyti bet kurį Lietuvoje įsigytą telefoną – tiek...

Plačiau