<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: video apžvalga Patalpinta: 2017 kovas 29 20170329

Video apžvalga: Just 5 Freedom

Genialumas slypi paprastume? Just5 telefonas, geriausiai žinomas dėl savo paprastų funkcijų, turi daug privalumų, kuriuos išties smagu atrasti: 

  1. Pirmiausia, ar matėte kitą išmanųjį telefoną, kurį įsigiję gausite tokį gražų lipduką, saugantį ekraną. Tai visas spalvotas plakatas!
  2. Tai pirmas naujas telefonas, kuriam nereikia pirkti dėkliuko. Jo korpusas yra plastmasinis, minkštas, neslysta delne ir galima pasirinkti iš penkių ryškių spalvų.
  3. Šitas telefonas veikia. Jis kainuoja tiek pat, kiek du originalūs „Samsung Galaxy S7 Edge“ dėkliukai, o skambina, fotografuoja, jungiasi prie interneto ir net piktuosius paukščiukus šaudo.
  4. Su užduotimis puikiai tvarkosi mažesnės galios Mediatek procesoriai. Čia sukasi tik 1,3 GHz dažnio keturių branduolių procesorius, telefonas turi tik 1 GB RAM, tačiau praktiškai neerzindamas susitvarko su visomis esminėmis užduotimis.
  5.  Išmanusis telefonas su nuimamu galiniu dangteliu yra tikra klasika. Be to, į jį dedamos ne nano, ne mikro, o dvi mini SIM kortelės!
  6.  Just5“ nefotografuoja fantastiškai, tačiau galinės Samsung gamybos 13 MP kameros ir priekinės 5 MP kameros kokybė visiškai tokia pati, kaip ir poros metų senumo flagmanuose.
  7. Telefonas turi itin didelį 2800 mAh akumuliatorių, taip pat ir greito įkrovimo funkciją.
  8. Tai 4G telefonas.

Įsigykite internetu

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: just5, mobilieji telefonai, 4 g internetas

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau