<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: priedai Patalpinta: 2017 birželis 6 20170606

Naudingiausi telefonų priedai aktyviam laisvalaikiui

gadget_ilgas.jpgNenumaldomai artėjantis šiltasis metų sezonas vis daugiau ir daugiau žmonių vilioja į lauką. Jei mėgstate aktyvų laisvalaikį, tačiau negalite gyventi be technologijų, parengėme jums sąrašą prietaisų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, norėdami praturtinti savo atostogas.

Išmanioji apyrankė

Išmanioji apyrankė yra turbūt vienas geriausių pavyzdžių, įrodančių technologijų ir aktyvaus laisvalaikio suderinamumą. Jos paskirtis — rinkti duomenis apie jūsų fizinę būklę, nubėgtus ar dviračiu numintus kilometrus bei sudegintas kalorijas. Šios apyrankės yra daugiau skirtos sportuojantiems ar tiesiog savo sveikatą stebintiems žmonėms, todėl tampa nepamainomu aksesuaru 21-ojo amžiaus sveikuoliams.

Įprastai apyrankės būna sinchronizuojamos su jūsų išmaniajame telefone esančiomis populiariausiomis sporto programėlėmis: „Endomundo“, „Runtastic“ ar kt. Jų pagalba galite sekti per dieną nužingsniuotus kilometrus, apskaičiuoti sudegintas kalorijas arba tiesiog stebėti savo miego kokybę bei širdies ritmą.

Su išmaniąja apyranke taip pat galima atsiliepti į netikėtus skambučius ar perskaityti svarbias žinutes, neištraukiant telefono iš kišenės. Geriausia tokių apyrankių savybė yra ta, kad jos kainuoja gana nebrangiai. 

Gausų išmaniųjų apyrankių pasirinkimą jau dabar rasite Tele2 salonuose.

Veiksmo kamera

Neabejotina veiksmo kamerų rinkos lyderė yra „GoPro“ kompanija, siūlanti begalę skirtingų produktų, atitinkančių įvairiausius aktyvaus filmavimo poreikius. Vis tik į šią rinką po truputį spraudžiasi ir kitos bendrovės, siūlančios panašius technologinius sprendimus.

 

Veiksmo kameros tampa nepakeičiamu daiktu, norint įamžinti akimirkas iš žygio dviračiais, pasivaikščiojimo kalnuose ar kitų iškylų, kur įprastą filmavimo ar fotografavimo techniką nusigabenti tampa ypač keblu. Tokios kamerytės dažniausiai būna ypač kompaktiškos ir patvarios, geba filmuoti aukštos kokybės kadrus itin ekstremaliomis sąlygomis, pavyzdžiui, po vandeniu. Tiesa, už tokius daiktus tenka pakloti ne vieną šimtinę, tačiau stebint įspūdingus filmuotus kadrus iš atostogų, mintys apie daikto brangumą greitai pranyksta.

Belaidės ausinės ir nešiojamos kolonėlės

Užsiimant aktyvia veikla laidai gali tapti dideliu galvos skausmu, tačiau koks gi laisvalaikis ar rytinis bėgiojimas be muzikos? Belaidės ausinės leidžia klausytojui nevaržomai judėti, atsitraukus toliau nuo garso šaltinio, o nešiojama kolonėlė gali tapti puikiu vakaro prie laužo aksesuaru, kuomet stovyklavietę užplūsta jūsų mėgstamos muzikos garsai.

Nešiojamų kolonėlių ir belaidžių ausinių kainos skiriasi labai ženkliai. Viskas priklauso nuo jums reikalingos garso kokybės, norimo dizaino bei kitų funkcijų. Jeigu negalite gyventi be muzikos, investuoti tikrai verta. Tik atkreipkite dėmesį, kad dėl papildomų garso konversijų belaidžių ausinių ir kolonėlių garso kokybė nusileidžia laidinėms, tačiau skirtumas išties minimalus.

Plačiau

 

Išmanusis sonaras žvejybai 

Nors laisvalaikiu žvejoti mėgsta tikrai ne visi, visgi privalome užsiminti apie lietuvių sukurtą prietaisą „Deeper“, skirtą užkietėjusiems žvejams. 

 

„Deeper“ — tai mažo kamuoliuko formos prietaisas, veikiantis labai paprastu principu. Įmetus kamuoliuką į vandenį prietaisas naudoja „Bluetooth“ technologiją ir prisijungia prie vartotojo telefono. Vartotojo telefone yra nemokama programėlė, kurioje galima matyti, ką sonaras, būdamas ant vandens, skenuoja. Prietaisas parodo, ar yra žuvų, koks vandens telkinio gylis, kaip keičiasi dugnas, kokia yra povandeninė flora ar fauna ir t.t.

Jau dabar šį įrenginį galima įsigyti Tele2 salonuose. 

Plačiau

 

Nešiojamas kroviklis

Liaudiškai dar žinomi kaip powerbank‘ai, nešiojami telefonų krovikliai yra privalomas daiktas kiekvienam keliautojui, atitolstančiam nuo civilizacijos. Net naujausių šiuolaikinių telefonų baterijos, aktyviai naudojant įrenginį, išsikrauna vos per porą dienų, o iškylaujant prie ežero rasti elektros lizdą gali būti sudėtinga. Powerbank‘ai puikiai tinka norint įkrauti savo telefoną, išmanią apyrankę, veiksmo kamerą ar kitą USB ar micro USB jungtimi kraunamą prietaisą. Tai paprastas, į kišenę telpantis įrenginys, kuris pakeičia nešiojamą bateriją.

Paprastai powerbank‘ai turi bent vieną, o dažniausiai ir kelis USB ir micro USB lizdus, prie kurių galima prijungti savo išmaniojo telefono įkrovimo laidą ir papildyti telefono energijos atsargas. Tai puiki investicija dažnai keliaujantiems ar nuolat savo įrenginius įkrauti pamirštantiems žmonėms.

Plačiau
Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: telefonai, telefonu preidai, ismanieji irenginiai, isorine baterija, gopro

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau