<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: Paslaugos Patalpinta: 2017 gegužė 23 20170523

„Tele2“ inovacija – unikalus 4G interneto vartotojų orkestras

muzika telefone 4G rysys mobilus internetas.jpg

Daugiau nei pusė milijono Lietuvos gyventojų, kurie naudojasi mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ 4G internetu, tapo išskirtinio koncerto dalyviais. Antradienio vakarą Vilniuje esančioje šiuolaikinio meno galerijoje „Tsekh“ buvo pristatyta unikali muzikinė instaliacija, naršymo 4G tinkle duomenis paverčianti originaliu ir niekur kitur negirdėtu kūriniu – 4G muzika.

Nuotrauka_0024.jpg„Lietuviai yra išties nemažai nuveikę mokslo, inovacijų srityse. Savo pasiekimais pasaulio akivaizdoje nenusileidžia ir mūsų šalies menininkai. Ši muzikinė instaliacija yra puikus pavyzdys, kad mokslas, inovacijos ir menas gali žengti išvien. Tačiau kūrybos procesas tęsiasi toliau. Dabar už jį atsakingi mūsų tinklo 4G interneto vartotojai, kurių kiekvienas dėl šios inovatyvios instaliacijos tampa daugiau nei pusę milijono gyventojų vienijančio orkestro dalimi“, – sakė inovacijas skatinančios telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ marketingo direktorius Mindaugas Savickas.

Bendradarbiaujant su Lietuvos programuotojais išskirtinai šiam projektui buvo sukurtas specialus algoritmas, kuris suteikia impulsą naršymo 4G tinkle duomenims ir juos konvertuoja į muziką. Nuo to, kiek „Tele2“ vartotojai naršo 4G tinkle, priklauso natos skambėjimo dažnumas, trukmė, intensyvumas ir kiti muzikiniai parametrai. Algoritmas veikia taip, kad, klausydamiesi instaliacijos šiuo metu, girdite muziką, konvertuotą pagal prieš savaitę sugeneruotus naršymo duomenis.

Nuotrauka_0079.jpgInstaliacijos pagrindas yra sudarytas 77-ių segmentų, kurių kiekvieną sudaro pagal tam tikrą natą suderinta metalo plokštelė, skambesio aktyviklis, skambesio slopintuvas, rezonatorius, elektronika, tvirtinimo elementai ir šviesa. Erdvė,kurioje yra instaliacija, padalyta į devynis plačius ir keturis ilgus koridorius. Klausydamiesi instaliacijos priklausomai nuo judėjimo krypties ar judesio intensyvumo girdėsite vis kitokią muzikinę kompoziciją: skirtingo ritmo, tonacijos ir harmonijos.

Šis išskirtinis projektas – naujojo „Tele2“ Inovacijų biuro eksperimento ir instaliacijos autoriaus Andriaus Šarapovo idėjos rezultatas.

 

 

Iki birželio 18 d. kinetinė instaliacija veiks šiuolaikinio meno galerijoje „Tsekh“ (Vytenio g. 6, Vilnius) ir kiekvieną norintį nemokamai kvies į unikalią muzikinę patirtį – išgirsti, kaip skamba internetas. Galerijos darbo laikas: antradieniais–penktadieniais – nuo 14 iki 20 val., savaitgaliais – nuo 12 iki 20 val.

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: 4g, mobilus internetas, mobilus ryšys, muzika telefone, tele2, tele2 4g

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau