<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: Paslaugos Patalpinta: 2010 rugsėjis 7 20100907

Išankstinis mokėjimas ar sutartis: kas geriau?

Isankstinis_mokejimas.jpg

Kai klausiama, kas geriau – išankstinio mokėjimo paslauga ar sutartis, sunku pateikti vienareikšmišką atsakymą. Ką rinktis, kiekvienas sprendžia pats, atsižvelgdamas į poreikius ir galimybes. Pateikiame kelis pastebėjimus, kurie, tikimės, padės pasirinkti teisingai.

Išankstinis mokėjimas - išlaidų kontroliavimui

Išankstinio mokėjimo paslauga, tokia kaip PILDYK, leidžia griežtai kontroliuoti išlaidas mobiliajam ryšiui. Tai aktualu taupiesiems ir tiems, kurių finansinės galimybės gana ribotos – todėl PILDYK korteles savo vaikams dažnai nuperka tėvai. Ši paslauga populiari ir tarp studentų.

Kita vertus, išankstinių paslaugų vartotojams puikiai žinomas atvejis, kai sąskaita lyg tyčia baigiasi pačiu netinkamiausiu metu. Kaip išsisukti iš tokios situacijos? TELE2 tinkle esantys draugai ir artimieji gali papildyti sąskaitą paprasčiausiai išsiųsdami SMS iš savo telefono. Taip pat galima pinigų „pasiskolinti“ su SOS paslauga (vėliau, papildžius sąskaitą, jie grąžinami).

Daugiau laisvės ir patogumų - su sutartimi

Tačiau abonentai, pasirašę sutartį, visada gali būti ramūs – sąskaitoje pinigų jiems nepritrūks. Norėdami paskambinti, parašyti žinutę ar naršyti mobiliajame telefone, jie tai ir daro, užuot skubėję į artimiausią parduotuvę, degalinę ar prie bankomato.

Abonentai gali naudotis daugybe papildomų paslaugų, tokių kaip Viaplay, kelionių draudimas, automobilio parkavimas ir pan. Turbūt net nereikia minėti gaunamo patogumo: pvz., parsisiuntę mokamų programėlių iš Google Play, neturėsite suvedinėti jokių banko kodų – suma tiesiog bus įtraukta į bendrą mėnesio sąskaitą.

Esminiai skirtumai

Išankstinių paslaugų mokėtojai džiaugiasi didesniu lankstumu keisdami pasirinktą planą. Taip pat jie papildomai „apdovanojami“ už pildymąsi internetu – gauna virtualių pinigų (bonų), kuriuos vėliau gali iškeisti į patinkančius daiktus: pradedant telefono aksesuarais, baigiant kuprinėmis, judamačiais ir net palapinėmis.

Įprasta manyti, kad sutartį pasirašantys klientai turi daugiau galimybių naudotis išmaniųjų telefonų pasiūlymais už neįtikėtinai geras kainas. Tačiau bet kas, besinaudojantis PILDYK, patvirtins: akcinių telefonų pasiūlymų netrūksta ir jiems.

Taigi apibendrinkime: kokiais privalumais pasižymi išankstinis mokėjimas, o kokiais – sutartis?

IŠANKSTINIO MOKĖJIMO PASLAUGA

SUTARTIS

- didelis lankstumas keičiant planus

- nereikia pildyti sąskaitos

- išlaidų kontrolė

- daugiau telefonų pasiūlymų itin palankiomis sąlygomis

- kaupiami virtualūs pinigai bonai, kuriuos galima keisti į įvairius daiktus

- papildomos paslaugos

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: tele2, tele2 planai, tele2 pildyk planai, pildyk, sutartis, telefono sutartis

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau