Tema: El. parduotuvė Patalpinta: 2010 lapkritis 2

Kaip patogiai ir greitai pratęsti turimą Tele2 sutartį ar pasikeisti mokėjimo planą?

tele2, sutartis, taupymas, mobilus internetasKaip žinote, mobiliojo ryšio sutartys būna dvejopos – terminuotos ir neterminuotos (kitaip dar vadinamos „be ilgalaikio įsipareigojimo“).

Tad apžvelkime, ką daryti, jei esate privatus klientas ir norite pakeisti mokėjimo planą skirtingomis aplinkybėmis.

Pirmiausia svarbu atkreipti dėmesį, kad norint keisti mokėjimo planą, Jūsų turimos Tele2 sutarties įsipareigojimo laikas turėtų būti pasibaigęs.

Svarbu pažymėti tai, kad net ir pasibaigus įsipareigotam sutarties laikui, sutartis nenustos galioti, tad jei esate patenkinti paslaugų teikimo sąlygomis, mokėjimo plano keisti nėra būtina.

Jeigu jūsų sutartis yra neterminuota, mokėjimo planą galite keisti bet kada.

Kitas svarbus dalykas – į kokį mokėjimo planą norite keisti dabar turimą ir ar norite kartu įsigyti mobilųjį telefoną už geresnę kainą.

Jeigu norite tik pakeisti mokėjimo planą ir neįsigyti telefono, patogiausia ir greičiausia tai padaryti savitarnos svetainėje „Mano Tele2“ -> Sutarties pratęsimas. Šią nuorodą matysite, jeigu jūsų mokėjimo planas gali būti pakeistas (dėl aukščiau nurodytų aplinkybių). Čia keitimą galite atlikti kartą per ketvirtį.

Jei pasirašydami sutartį ketinate įsigyti ir telefono aparatą, patogiausia tai atlikti tele2.lt svetainėje esančioje el. parduotuvėje. Telefoną su sutartimi nemokamai pristatysime jūsų nurodytu adresu!

Žinoma, tiek pakeisti mokėjimo planą, tiek ir išsirinkti naują telefoną su sutartimi galite ir mūsų salonuose.

Gero naudojimosi paslaugomis!

Naudingos nuorodos:

Raktažodžiai: tele2, tele2 planai, sutartis, telefono sutartis
Komentarai: