<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: Telefonai Patalpinta: 2018 vasaris 5 20180205

Keturi geriausi išmanieji telefonai verslui

Inovaciju_biuras_geriausi_telefonas_verslui_ilgas.jpg
Dabar išmanių telefonų tiek, kad išsirinkti geriausiai tinkamą savo darbo ar verslo reikalams tampa vis sunkiau. Kuris saugiausias, kuris patikimesnis, kuris turi daugiau naudingų funkcijų ir taps geresnis pagalbininkas įveikiant iškylančias užduotis? Galiausiai – kuris reikalaus mažiau tokio brangaus mūsų laiko? Nebesikankinkite – štai mūsų atsakymas.

 1. iPhone X

Akivaizdu, kad jei savo darbe ir namie naudojatės „Apple“ kompiuteriais bei „iPad“ planšetiniais, jokio kito gamintojo telefono nė nesvarstysite. O naujausios kartos „iPhone“ įsigyti reikėtų bent jau dėl to, kad šie modeliai atsparūs vandeniui, kartu su stiklo nugarėle gavo belaidį įkrovimą ir jūsų asmeninių duomenų saugumu čia rūpinasi itin greitas „A11 Bionic“ procesorius su dirbtiniu intelektu.
 
Atrodo, galėtume rekomenduoti ir taupesnį „iPhone 8“ ar „protingiausią“ pasirinkimą – „iPhone 8 Plus“. Visi turi tokį patį procesorių, leidžia džiaugtis papildytos realybės galimybėmis, o dviguba „iPhone 8 Plus“ galinė kamera nuo esančios „iPhone X“ skiriasi ne tiek jau ir daug. Tad kodėl vis tik į šį sąrašą pakliuvo būtent „iPhone X“?
 
Pirmiausia todėl, kad pakanka vieno žvilgsnio į jį suprasti – tai telefonas iš ateities. O į „iPhone 8“ reikia dar gerai įsižiūrėti, kad atskirtum jį nuo senuko „iPhone 7“. Visiems aišku, kad ateity „Apple“ telefonai labiau primins „iPhone X“, tad šis modelis ilgiau nepasens. Štai toks prestižo paradoksas – pirkdamas brangesnį sutaupai.
 
Antra, todėl, kad malonu žinoti, jog turi telefoną, kuris taip gerai apsaugotas nuo įsilaužimo, kad FTB ekspertas už tai jo kūrėjus išvadino „bjaurybėmis“.
 
Trečia – vis tik būtent „iPhone X“ įrengta geriausios kada nors „Apple“ telefonuose regėtos kameros. Ir niekam nereikia aiškinti, kaip tai svarbu.
 
Na, o visa kita paprasta – visi „iPhone“ be problemų dera  patogiai ir saugiai sinchronizuoja duomenis su kitais „Apple“ įrenginiais, visada laiku atnaujina operacinę sistemą, o tiek produktyvumui ir rimtam darbui skirtų programėlių sunkiai dar kur rasi.

2. Samsung Galaxy S9 ir S9+

Šiemet Samsung pasaulio mobiliųjų technologijų forume „MWC 2018” pristatė Galaxy S9+ ir kiek mažesnį Galaxy S9. Šie du, kol kas geriausi iš Samsung išmaniųjų telefonų, pakeičia platų pripažinimą jau spėjusius gauti S8+ ir S8 modelius. Dizaino atžvilgiu, naujokai beveik identiški pirmtakams, bet gavo kitų naudingų atnaujinimų.

Vienas iš svarbiausių – kamera. Abiejų modelių kamerų objektyvai turi dvigubą diafragmą, kuri prisitaiko prie aplinkos panašiai kaip žmogaus akis. Esant prastam apšvietimui – kamera naudos ypač šviesią, f/1,5 diafragmą (kol kas tai geriausias rodiklis rinkoje), o normaliomis sąlygomis – įprastą f/2,4. Tokios savybės neturi joks kitas flagmanas. Tai užtikrina itin aukštą nuotraukų kokybę bet kokiomis sąlygomis.

„Samsung DeX“ priedėlis pavers S9+ ar S9 į pilnavertį darbinį kompiuterį, kuriame netrūks vietos jūsų failams. Nes atminties kortelės pagalba, galite išplėsti atmintį iki 400 GB. Sklandų ir greitą darbą užtikrins vienas pažangiausių „Exynos 9810“ procesorių, galinčių pasiekti 2,9 GHz taktinį dažnį. O visą dieną ištikimai tarnaus 3000 mAh (Galaxy S9) ar 3500 mAh (Galaxy S9+) talpos baterija.

Kitas svarbus atnaujinimas susijęs su papildytosios realybės teikiamomis galimybėmis. Patobulėjęs „Bixby“ virtualus asistentas pateiks išsamią informaciją apie maisto produktus, į kuriuos nukreipsite telefono kamerą, ar užsienio kalba pateiktų užrašų vertimą realiuoju laiku. O išmanios kameros pagalba galėsite susikurti virtualų savo avatarą, ir taip siųsti pagyvintas vaizdo žinutes.

Vienintelis trūkumas – vis geresni Samsung flagmanai atsiranda labai greit, tad neaišku, kiek ilgai Samsung Galaxy S9+ ir S9 bus geriausi gamintojo kūriniai. Bet kartą juos pamilus, pakeisti kitais bus sunku.

3. Huawei P20 Pro

Ilgai lauktas ir gandais apipintas, Huawei P20 Pro pagaliau atvyko. Tai vienas įspūdingiausių kada nors sukurtų telefonų. Ir tai ne tik aukščiausios klasės Huawei išmanusis, puikiai tinkantis verslo žmonėms. Tai įrenginys, kuris meta iššūkį visiems kitiems flagmanams ir dar aukščiau iškelia inovacijų kartelę. Tad jei žengiate koja kojon su naujovėmis – Huawei P20 Pro skirtas jums.

Didžiausia naujovė, nematyta jokio kito gamintojo įrenginiuose – triguba, dirbtino intelekto valdoma, Leica kamera. 40 MP raiškos RGB jutiklis, 20 MP raiškos monochrominis jutiklis ir 8 MP raiškos jutiklis su teleobjektyvu. Kartu apjungiant iš visų trijų „akių“ surinktą vaizdo informaciją, gaunama profesionaliai atrodanti nuotrauka. Be to, neprarandant kokybės, vaizdą galima priartinti iki 5 kartų, o dirbtinis intelektas parinks geriausius kameros nustatymus kiekvienam kadrui. Nuo šiol į verslo keliones nebereiks temptis sunkaus fotoaparato.

Silpna baterija nusivilti neteks, nes įrenginyje sumontuota net 4000 mAh talpos baterija! Procesorius irgi vienas iš geriausių rinkoje – Kirin 970, turintis net 8 sparčius branduolius ir dirbtinio intelekto lustų rinkinį. Pastarieji nuolatos optimizuoja energijos sąnaudas, tad baterijos užteks ilgiau nei parai. O 6 GB operatyvioji atmintis užtikrins darbą be trikdžių.

Nedidelis trūkumas – Huawei P20 Pro turi „tik“ 128 GB vidinės atminties ir jos praplėsti atminties kortele nėra galimybės. Na, ir dar gal tai, kad nebeliko tradicinės ausinių jungties, USB-C jungtis tampa nauju standartu.

4. Samsung Galaxy Note 8

Tiesiog idealus darbo telefonas, kuris turi viską, ko gali užsimanyti net reikliausias verslo žmogus.
 
Vientiso stiklo korpusas ir „Infinity“ ekranas tiesiog alsuoja prestižu. Ir funkcionalumu – šio telefono ekranas jau pakankamai didelis, kad jame efektyviai galima būtų vienu metu stebėti dviejų programėlių langus.
 
Tai vienintelis pasaulyje telefonas su tokiu patogiu ir puikiai veikiančiu rašikliu. Ir galimybė  brūkštelėti savo pataisymus ant brėžinio ar nuotraukos arba staigiai užsirašyti pastabas tiesiog ant užrakinto ekrano tėra tik labai maža dalelė to, ką galima nuveikti nuolat po ranka turint elektroninį rašiklį.
 
Šis telefonas neįtikėtinai greitas, vidinė atmintis išplečiama microSD kortele, o jo kameros – vienos geriausių pasaulyje. Galėsite vienu metu filmuoti 4K raiška ir daryti 9 MP nuotraukas, tad darbe fotoaparato jums prireiks nebent tuomet, jei karnavale norėsite suvaidinti fotografą. Na, arba išties juo esate.
 
Pridėkime belaidį įkrovimą, saugios „Samsung Knox“ verslo aplinkos sukūrimo galimybę, papildomą svarbių failų apsaugą akies rainelės skeneriu, atsparumą vandeniui ir galimybę su „Samsung DeX“ priedu paversti šį telefoną „Android“ sistemos kompiuteru, ir liks tik du mažučiai trūkumai.
 
Pirmasis – nevykusiai parinkta pirštų atspaudo jutiklio vieta. Antrasis – šiam telefonui reikia visomis prasmėmis gilios kišenės. Na taip, jis didokas. 

Visus šiuos telefonus galite įsigyti atvykę į Tele2 salonus bei paskambinę numeriu 1575 - Tele2 verslo vadybininkas pateiks geriausiai jūsų verslo poreikius atitinkantį pasiūlymą!  

Prenumeruokite naujienas:

 

Raktažodžiai: samsung, iphone, huawei, telefonai, verslui, išmanieji, ismanieji telefonai, inovaciju biuras

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau