Tema: Paslaugos Patalpinta: 2017 rugsėjis 18 20170918

Filmai rudens vakarui

rudens_ilgas.jpg
Su kuo pirmiausia asocijuojasi ilgi rudens vakarai? Su karštos arbatos puodeliu, sofa ir geru filmu. Siūlome keletą filmų, su kuriais tamsūs rudens vakarai tikrai neprailgs.

Atpirkimas

Dramos „Atpirkimas“, pastatytos pagal to paties pavadinimo Iano McEwano 2002-ųjų metų romaną, pagrindinė veikėja yra būsimoji rašytoja Brioni, kuri, net pati nesuvokdama, negrįžtamai pakeičia keleto žmonių gyvenimus. Būdama 13-os metų Brioni pamato savo seserį Sesiliją su namų tvarkytojos sūnumi, kuriam ir pati jaučia simpatiją. Įvykiai pasisuka taip, kad Brioni apkaltina vaikiną nusikaltimu, kurio jis nepadarė, ir dėl klaidingo liudijimo jis privalo atlikti bausmę kalėjime. Išėjęs į laisvę Robis užsirašo į savanorių būrį ir išeina ginti tėvynės II-ajame pasauliniame kare, o Brioni, kankinama sąžinės priekaištų, daro viską, kad gautų atpirkimą už savo padarytas klaidas. Filmas nominuotas 7 „Oskarams“, tarp jų  ir kaip geriausias metų filmas.


 

Žiūrėti Viaplay.

Aviatorius

Filmo „Aviatorius“ centre Hovardas Hjudžesas, vadinamas viena ryškiausių XX a. asmenybių. Jis kupinas ryžto pramonininkas, atsidavęs darbui kino prodiuseris ir aistringas aviatorius, kurio gyvenimas paliko žymų įspaudą tiek aviacijos, tiek kino pramonės istorijoje. Ambicingas jaunuolis, dėl savo sukurto nepriklausomo filmo tapęs turtuoliu ir pelnęs milžinišką šlovę, suvokia, kad už ją teks sumokėti didelę kainą. Šis Martin Scorsese darbas laimėjo penkis Oskarus, dar šešiems buvo nominuotas.


 

Žiūrėti Viaplay.

Danų mergina

Pagal tikrą istoriją sukurto filmo veiksmas vyksta XX a. trečiojo dešimtmečio Danijoje, Kopenhagoje. Dailininkė Gerda Wegener tapo portretus ir kartą, neatvykus modeliui, paprašo savo vyro Einaro papozuoti jos tapomam moters portretui. Pozuodamas su suknele ir moteriškomis kojinėmis Einaras pamažu ima suvokti žiaurią tiesą: gamta suklydo, jis iš tiesų turėjo gimti moterimi. Kankindamasis ne savame kūne, Einaras ryžtasi vienai pirmųjų pasaulyje lyties keitimo operacijų. Gerda, kad ir kaip būtų sunku, palaiko mylimojo sprendimą. Apie savęs ieškojimą net tada, kai tai reikalauja milžiniškų fizinių ir psichologinių pastangų, – ši neeilinė istorija. Filmo režisieriaus Tom Hooper režisuotas filmas laimėjo „Oskarą“ už geriausią režisūrą.


 

Žiūrėti Viaplay.

Dar kartą, iš naujo

Greta ir Deivas, pradėję draugauti dar mokykliniais laikais, dalinasi meile muzikai – abu jie groja, kuria, rašo dainas. Deivui pasirašius kontraktą su stambia įrašų kompanija, pora persikelia į Niujorką. Tačiau šlovė vaikinui apsuka galvą ir jis sugriauna Gretos pasitikėjimą. Sudaužytą širdį Greta gydo koncertuodama Niujorko baruose. Čia ją netikėtai išgirsta Denas – muzikos prodiuseris, kuris vis bando ištrūkti iš nesėkmių rato. Šis filmas – apie netikėtus dalykus, kuriuos mums gyvenime gali dovanoti vienas atsitiktinis susitikimas.

 

Žiūrėti Viaplay.

Taip pat kviečiame susipažinti su ilgiems rudens vakarams ypač tinkančių jausmingų dramų rekomendacijomis apžvalgoje Filmai romantiškam savaitgaliui“.

Viaplay paslaugą galite užsisakyti čia.

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: filmai, filmai online, viaplay, filmai internete, filmai viaplay, išmanieji priedai, technologijos, paslaugos, patarimai

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau

Turėkite naujausią flagmaną kasmet – su paslauga „Visada naujas“

Kaip suspėti koja kojon su inovacijomis, kai senasis telefonas dar neatgyveno, o gamintojai jau išleido naują flagmaną? Norintiems visada turėti tik geriausią įrenginį su savimi, Tele2 siūlo paslaugą „Visada naujas“....

Plačiau

Samsung Galaxy išmaniųjų aksesuarų apžvalga

Išmanusis laikrodis, ausinės ir telefonas – ką šie įrenginiai turi tarpusavyje bendro? Nors esame įpratę matyti juos kaip atskirus ir nepriklausomus įrenginius, Samsung Galaxy išmaniųjų įrenginių serija rodo naują...

Plačiau