Tema: Paslaugos Patalpinta: 2017 spalis 30 20171030

Filmai Helovino nakčiai

filmai_helovino_nakciai_0.jpg
Helovino naktis. Įsitaisę priešais ekraną, ieškote kažko… kraupaus, nuo ko šiurpuliukai bėgiotų po visą kūną. Siūlome keletą pasirinkimo variantų iš Viaplay, po kurių – pažadame – bus tikrai nelengva užmigti.

Helovinas

 

 Nedidelio miestelio gyventojai to dar nežino, bet mirtis tūno čia pat, už kampo. Prieš 15 metų dešimtmetis berniukas Maiklas Majersas nužudė savo patėvį, vyresniąją seserį ir jos vaikiną. Dabar jis sugeba pabėgti iš psichiatrinės ligoninės ir grįžta į žudynių vietą, pasirengęs medžioti likusius artimuosius. Ar pavyks maniakui įgyvendinti tikslą?

Žiūrėkite

 

 

Košmaras Guobų gatvėje 

 

Tai naujausia 1984 m. klasika tapusio siaubo filmo interpretacija. Įtempto siužeto filmas pasakoja apie vaikų serijinį žudiką Fredį Kriugerį. Žmogus-demonas nudegusiu veidu, nutriušusia skrybėle ir prie pirštų pritvirtintais ašmenimis persekioja savo aukas sapnuose. Tačiau netrukus košmariškas sapnas persikelia ir į realybę.

Žiūrėkite

 

 

Pjūklas 

 

Du vyrai, Adamas ir Gordonas, atsibunda nepažįstamoje vietoje, niekada anksčiau nematytame kambaryje, prirakinti prie vamzdžių ir neturėdami supratimo, kaip čia atsidūrė. Tačiau jie ne vieni – kambaryje, kraujo klane, yra ir mirusio žmogaus kūnas. Nagrinėdami kambaryje paliktus įkalčius ir užuominas, veikėjai išsiaiškina, kad kraupų nusikaltimą įvykdė žudikas su pjūklu. Bet kodėl jis paliko juos kambaryje? Adamas ir Gordonas turi savų paslapčių, tačiau privalo dirbti kartu, kad išgyventų mirtiną pjūklų žaidimą.

Žiūrėkite

 

 

Namas gatvės gale

 

Ką tik išsiskyrusi Sara su dukrele apsigyvena naujuose namuose, mažame provincijos miestelyje. Naujo gyvenimo pradžia atrodo daug žadanti, tačiau netrukus paaiškėja, kokią baisią paslaptį slepia namas gatvės gale. Reikalai dar labiau komplikuojasi, kai Sara susidraugauja su berniuku, kuris yra vienintelis, išgyvenęs tragišką įvykį. Kai Saros gyvenime pradeda dėtis keisti ir nepaaiškinami dalykai, ji supranta: pakliuvo į spąstus, iš kurių nebus lengva ištrūkti.

Žiūrėkite

 

 

Siaubo nakčiai praėjus, vakarus ir toliau leiskite su Viaplay ir gerais filmais: „Filmai rudens vakarui"

 

Raktažodžiai: filmai, viaplay, žiūrėti

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau

Turėkite naujausią flagmaną kasmet – su paslauga „Visada naujas“

Kaip suspėti koja kojon su inovacijomis, kai senasis telefonas dar neatgyveno, o gamintojai jau išleido naują flagmaną? Norintiems visada turėti tik geriausią įrenginį su savimi, Tele2 siūlo paslaugą „Visada naujas“....

Plačiau

Samsung Galaxy išmaniųjų aksesuarų apžvalga

Išmanusis laikrodis, ausinės ir telefonas – ką šie įrenginiai turi tarpusavyje bendro? Nors esame įpratę matyti juos kaip atskirus ir nepriklausomus įrenginius, Samsung Galaxy išmaniųjų įrenginių serija rodo naują...

Plačiau