Tema: Paslaugos Patalpinta: 2017 spalis 30 20171030

Filmai Helovino nakčiai

filmai_helovino_nakciai_0.jpg
Helovino naktis. Įsitaisę priešais ekraną, ieškote kažko… kraupaus, nuo ko šiurpuliukai bėgiotų po visą kūną. Siūlome keletą pasirinkimo variantų iš Viaplay, po kurių – pažadame – bus tikrai nelengva užmigti.

Helovinas

 

 Nedidelio miestelio gyventojai to dar nežino, bet mirtis tūno čia pat, už kampo. Prieš 15 metų dešimtmetis berniukas Maiklas Majersas nužudė savo patėvį, vyresniąją seserį ir jos vaikiną. Dabar jis sugeba pabėgti iš psichiatrinės ligoninės ir grįžta į žudynių vietą, pasirengęs medžioti likusius artimuosius. Ar pavyks maniakui įgyvendinti tikslą?

Žiūrėkite

 

 

Košmaras Guobų gatvėje 

 

Tai naujausia 1984 m. klasika tapusio siaubo filmo interpretacija. Įtempto siužeto filmas pasakoja apie vaikų serijinį žudiką Fredį Kriugerį. Žmogus-demonas nudegusiu veidu, nutriušusia skrybėle ir prie pirštų pritvirtintais ašmenimis persekioja savo aukas sapnuose. Tačiau netrukus košmariškas sapnas persikelia ir į realybę.

Žiūrėkite

 

 

Pjūklas 

 

Du vyrai, Adamas ir Gordonas, atsibunda nepažįstamoje vietoje, niekada anksčiau nematytame kambaryje, prirakinti prie vamzdžių ir neturėdami supratimo, kaip čia atsidūrė. Tačiau jie ne vieni – kambaryje, kraujo klane, yra ir mirusio žmogaus kūnas. Nagrinėdami kambaryje paliktus įkalčius ir užuominas, veikėjai išsiaiškina, kad kraupų nusikaltimą įvykdė žudikas su pjūklu. Bet kodėl jis paliko juos kambaryje? Adamas ir Gordonas turi savų paslapčių, tačiau privalo dirbti kartu, kad išgyventų mirtiną pjūklų žaidimą.

Žiūrėkite

 

 

Namas gatvės gale

 

Ką tik išsiskyrusi Sara su dukrele apsigyvena naujuose namuose, mažame provincijos miestelyje. Naujo gyvenimo pradžia atrodo daug žadanti, tačiau netrukus paaiškėja, kokią baisią paslaptį slepia namas gatvės gale. Reikalai dar labiau komplikuojasi, kai Sara susidraugauja su berniuku, kuris yra vienintelis, išgyvenęs tragišką įvykį. Kai Saros gyvenime pradeda dėtis keisti ir nepaaiškinami dalykai, ji supranta: pakliuvo į spąstus, iš kurių nebus lengva ištrūkti.

Žiūrėkite

 

 

Siaubo nakčiai praėjus, vakarus ir toliau leiskite su Viaplay ir gerais filmais: „Filmai rudens vakarui"

 

Raktažodžiai: filmai, viaplay, žiūrėti

Xiaomi Mi Mix 3 apžvalga

Naujausias Xiaomi Mi Mix 3 flagmanas išsiskiria ne tik aukštos kokybės kamera ar brangiausiems konkurentų telefonams prilygstančia galia. Tai ir pirmasis Xiaomi telefonas su slankiojančiu korpusu! Tai leidžia...

Plačiau

Belaidžių JBL kolonėlių apžvalga

Kad ir kokie būtų jūsų muzikos klausymo poreikiai, JBL kolonėlių gamoje tikrai rasite sau tinkamiausią garso šaltinį. O kad būtų lengviau išsirinkti – šįkart Inovacijų biuras palygina net šešias JBL kolonėles....

Plačiau

Belaidžių Harman Kardon kolonėlių apžvalga

Galbūt Harman Kardon ir skamba gremėzdiškai, tačiau šio gamintojo kūriniams elegancijos tikrai netrūksta. Belaidės „Harman Kardon” kolonėlės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie teikia pirmenybę aukščiausiai garso...

Plačiau