<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
1090x232-10
Tema: Patarimai Patalpinta: 2018 rugsėjis 5 20180905

Ateities mokėjimų platforma – pasitikite MoQ

Ko gero, tai vienintelis atvejis pasaulyje, kai bankams alternatyvią mokėjimo platformą kuria ne startuoliai, o mobiliojo ryšio operatoriai. Tele2 Lietuva, Telia ir Bitė Lietuva suvienijo pajėgas ir į paskutinę testavimo stadiją išleido MoQ mobiliųjų mokėjimų programėlę.

Inovatyvus būdas atsiskaityti už pirkinius

640x480-2-7Kol MoQ mokėjimų platforma bus galutinai ištestuota, paslauga naudotis gali iki 30 tūkst. žmonių. Tačiau jau aišku, kuo MoQ programėlė ypatinga ir kokias funkcijas atlieka. MoQ visiškai nereikalinga fizinė mokėjimo kortelė, ji veikia kaip elektroninė piniginė. Norint pradėti naudotis MoQ mobiliųjų mokėjimų paslauga, taip pat nereikia įnešti pinigų, nes galima naudotis mobiliojo ryšio operatoriaus suteiktu kreditu. Taigi, apmokėdami įprastą sąskaitą už mobiliojo ryšio paslaugas, taip pat sumokėsite ir už įsigytus pirkinius.
Patogu ir tai, kad registracija MoQ platformoje yra ypač paprasta. Parsisiuntus programėlę, pakaks įvesti vardą, pavardę ir asmens kodą. Daugiau asmens duomenų prireiks tik tada, jei norėsite padidinti mokėjimų limitą ir naudotis platesniu paslaugų spektru. Galima registruotis ir su mobiliuoju parašu jo prireiks norint atlikti didesnės nei 500 eurų vertės mokėjimų operacijas. MoQ sąskaitą galima papildyti savo paskyroje pridėjus Lietuvos bankų išduotas kreditines ar debetines korteles ar atlikus paprastą bankinį pavedimą.

Alternatyva praėjusiame amžiuje užstrigusiems bankams

640x480-1-10Didelis MoQ paslaugos privalumas yra akimirksniu atliekami mokėjimai tarp MoQ klientų. Jie atliekami bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną, švenčių dienomis ir be jokių mokesčių. Mokėjimų dydis ir kiekis yra neribojami. Palyginimui: įprastiniai tarpbankiniai pervedimai atliekami cikliškai, kelis kartus per parą, jie nevykdomi švenčių dienomis, todėl pinigų perlaidos gali užtrukti. Be to, daugelis įprastinių bankinių operacijų yra mokamos.

Norint gauti ar nusiųsti pinigų draugui su MoQ, pakaks suvesti jo telefono numerį. Atsiskaityti už pirkinius internetinėse ar fizinėse parduotuvėse taip pat labai paprasta – tai galima atlikti vos keliais paspaudimais telefono ekrane ar tiesiog nuskenavus pardavėjo sugeneruotą QR kodą. Ateityje ketinama įdiegti ir mokėjimo su NFC technologija galimybę – tuomet bus galima sumokėti tiesiog priglaudus telefono nugarėlę prie pardavėjo kortelių skaitytuvo. Šiuo metu mokėjimo per MoQ galimybę palaiko 90 proc. lietuviškų internetinių parduotuvių.

Galutinė MoQ programėlės versija su papildomomis funkcijoms bus prieinama jau šių metų rudenį, o kol kas galite išbandyti bandomąją jos versiją.

Atsisiųsti

Atsisiųsti


Dar daugiau sužinoti apie MoQ paslaugą ir programėlę galite oficialiame puslapyje, kur taip pat rasite ir sąrašą prekybos vietų, priimančių mokėjimus per MoQ.

Sužinokite

 
 
 
Prenumeruokite technologijų naujienas:

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau