<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
preview ir headeris2-22
Tema: Patarimai Patalpinta: 2019 kovas 14 20190314

5 naudingi apps’ai jūsų telefone

Nors mūsų telefonai pilni appsų, paprastai kasdien naudojame tik kelis iš jų. Užuot toliau įrašinėjus tuos, kuriuos pamirštame jau kitą dieną, Goda Raibytė rekomenduoja tokius, kurie jūsų telefoną pavers ir patogiu asistentu, ir darbo priemone.

 

_-9

Garsusis mokslininkas Sam Harris be visų kitų savo veiklų (mokslinių tyrimų, knygų rašymo, viešų diskusijų, podcast’o), jau daug metų praktikuoja mindfulness meditaciją. Waking Up – tai pagal jo sudarytą programą paruoštas apps’as. Jame rasite kasdieninę 10 min. meditaciją bei paskaitų apie mirtį, sąmonę, fizinį skausmą, socialinį gyvenimą. Waking up padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, susikaupti ir pasiruošti naujai. Jokių nesąmonių – tik mokslas!

_2-11

Blinkist pasaulinius bestselerius sukonspektuoja į keliolikos minučių skaitinius arba audio paskaitas. Tikra svajonė tiems, kurie nori daugiau skaityti, bet neturi tam laiko. Šiuo metu Blinkist turi paruošę 2000 knygų santraukų, o savo biblioteką kiekvieną mėnesį papildo maždaug 40 naujų skaitinių.

_3-11

 

VSCO tiks tiems, kuriems jau seniai nusibodo Instagram filtrai. VSCO jų turi daugiau ir gražesnių, o taip pat siūlo gausybę nuotraukų redagavimo funkcijų. Užfiksuotas akimirkas galima palyginti, paryškinti, pataisyti spalvų balansą, uždėti rėmelį. Jeigu nuotrauka pavyko tobulai, ja pasidalinti galite ne tik FB ar IG, bet ir savo VSCO profilyje.

_4-9

Jeigu daug bendraujate anglų kalba, Grammarly taps mėgstamiausiu jūsų appsu. Įrankis ištaiso gramatines klaidas, sudeda skyrybos ženklus, pateikia žodžių sinonimus, įspėja, jei daugžodžiaujate, pasiūlo, kaip sutrumpinti sakinius ir net patikrina ar rašinyje nėra plagiato. Grammarly galima naudoti tiek kompiuteryje, tiek telefone. Jis pritaikytas beveik visoms platformoms ir operacinėms sistemoms.

_5-8

Mėgstate stebėti dangų ir norite žinoti, į ką tiksliai žiūrite? Užtenka nukreipti Sky Guide į pasirinktą dangaus lopinėlį ir šis pasakys ar šviečiantis objektas yra žvaigždė, ar planeta, kokiame žvaigždyne jis yra ir pan. Apps’ą labai patogu naudoti, jis nuolat atnaujinamas ir išsiskiria labai gražiu kosmišku dizainu.

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau