Tema: Telefonai Patalpinta: 2017 balandis 14 20170414

5 geriausi telefonai, kuriuos galite įsigyti tiesiog dabar

5-geriausi-telefonai-kuriuos-galite-isigyti-tiesiog-dabar-long.jpgŠį kartą pristatome penkis geriausius įprasto dydžio išmaniuosius telefonus, kuriuos dabar galima įsigyti „Tele2“ salonuose. Apie didelio ekrano ir kompaktiškus telefonų modelius – netrukus.

1. „Samsung Galaxy S8

Be abejo, šiuo metu tai geriausias išmanusis telefonas pasaulyje. Nes jis yra pats naujausias, turi patį galingiausią procesorių ir nepriekaištingos kokybės kamerą. Nes jis veiks net paniręs į vandenį, o jūsų paslaptis saugos ne tik piršto atspaudo jutikliu, bet ir akių rainelės skeneriu. O svarbiausia, kad jį įsimyli iš pirmo žvilgsnio į ekraną. Nes tokio įspūdingo dydžio ir kokybės ekrano į tokį nedidelį telefoną iki šiol nesugebėjo sutalpinti niekas.

Įsigykite internetu

2. iPhone 7

Iki rudens šis modelis išliks naujausiu ir geriausiu „Apple“ telefonu, vadinasi, ir vieninteliu geru telefonu milžiniškai „Apple“ gerbėjų armijai. Nes jis patogus ir ekonomiškas, nes „iOS“ operacinė sistema itin racionali ir stabili, nes „App Store“ siūlo daugybę unikalių programėlių ir galimybių, o šio telefono procesorius su realiomis užduotimis vis dar susitvarko greičiau negu absoliučios daugumos konkurentų. Neužmirškime to, kad būtent su „iPhone“ kamera yra padaroma daugiausia nuotraukų, laiminčių mobiliaisiais telefonais darytų fotografijų konkursuose. Na, o svarbiausia priežastis yra ta, kad dabar jau galima įsigyti ir raudonos spalvos „iPhone 7“ modelį.

Įsigykite internetu

3. Huawei P10

Naujausias šiųmetis „Huawei“ išmanusis telefonas rodo, kad ši kompanija jau kuria įrenginius, kurie spinduliuoja patikimumą, klasę ir stilių. Atrodo, jokio stebuklo – tiesiog naujas „Huawei“ flagmanas: smarkiai pagreitėjęs, įgijęs daugiau gracijos, gavęs funkcionalesnį pirštų atspaudų jutiklį, didesnę vidinę atmintį ir dar geresnę dvigubą „Leica“ kamerą su optiniu vaizdo stabilizavimu. Bet kartais stebuklo ir nereikia. Ypač, kai jį gali kurti pats, pasitelkęs nuostabius nespalvoto ir spalvoto vaizdo galinės kameros jutiklius, bei fotomenininką kiekviename pažadinančias profesionalių nustatymų galimybes. 

Įsigykite internetu

4. „Samsung Galaxy S7

Nėra ko stebėtis, kad į geriausių telefonų penketuką įtraukėme šį metų senumo modelį. Jis toli gražu dar nepasenęs, savo parametrais sėkmingai gali pasivaržyti su  daugybe naujesnių modelių, o kaina jau taip nesikandžioja. Taigi, tie, kam norisi „Samsung“ flagmano nelenktu ekranu, su pirštų atspaudų jutikliu priekyje ir didesniu akumuliatoriumi – skubėkite, kol jų dar yra pirkti. Tai racionalus pasirinkimas ir vienintelis penketuke telefonas, kuriame vis dar įrengtas „micro USB“ lizdas.

Įsigykite internetu

5. „Sony Xperia XZ

Nors iki paskutinės sekundės atrodė, kad šią vietą užims pirmąjį „Android“ įrenginį pagaminusios, aliuminio korpuso žavesį pasauliui padovanojusios, nuostabiai garsą atkuriančius telefonus kuriančios kompanijos „HTC“ flagmanas „HTC 10“, per nago juodymą jį įveikė „Sony“. Taip, „HTC 10“ ekrano raiška ir RAM atmintis didesnė. Tačiau „Sony“ telefonas atsparus vandeniui, bandymo metu nė karto nenuvylė ir turi išskirtinę 23 MP raiškos galinę kamerą. 13 MP raiškos priekinė, beje, irgi ne iš tų, kur kasdien pamatysi. O ir kainuoja „Sony“ mažiau.

Galiausiai viską nulėmė netradicinė „Sony Xperia XZ“ išvaizda. „Sony“ negludina ir neapvalina kampų, nesiaurina kraštų, toliau užsispyrusi gamina griežtas stačiakampes plytas, ir tai šį telefoną paverčia konceptualiausio dizaino flagmanu pasaulyje. Puikus būdas išsiskirti nesukeliant pavydo, tačiau vis tiek turėti puikių parametrų telefoną. Užtai ir penkta vieta.

Įsigykite internetu

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: huawei p10, sony xperi xz, samsung s8, iphone 7

„Tele2 telefonų priežiūros centras pataria“: kaip apsaugoti telefono ekraną?

Nenustebkite: ilgą laiką ištikimai tarnavęs, vieną dieną ir jūsų telefono ekranas gali tapti kaprizingas. Būna, kad ekranai suskyla, užtemsta, o kartais tiesiog atsisako reaguoti į bet kokius pirštų prisilietimus. Ką...

Plačiau

„Tele2 telefonų priežiūros centras“ pataria: Kaip išvengti telefono baterijos gedimo?

Kad telefono baterija gali būti labai aikštinga, ko gero, kiekvienas turėjome progą įsitikinti: ji kaista, per greitai išsikrauna, per lėtai įsikrauna. Inovacijų biuro komanda irTELE2 telefonų priežiūros centro...

Plačiau

„Tele2 telefonų priežiūros centras“ pataria: Kaip išvengti lėto telefono veikimo?

Telefonas neveikia taip sklandžiai kaip anksčiau? Ekranas „užšąla“? Stringa programėlės? Prieš porą metų TELE2 įkūrė Telefonų priežiūros centrą, kuriame galima pataisyti bet kurį Lietuvoje įsigytą telefoną – tiek...

Plačiau