Tema: Telefonai Patalpinta: 2017 balandis 14 20170414

5 geriausi telefonai, kuriuos galite įsigyti tiesiog dabar

5-geriausi-telefonai-kuriuos-galite-isigyti-tiesiog-dabar-long.jpgŠį kartą pristatome penkis geriausius įprasto dydžio išmaniuosius telefonus, kuriuos dabar galima įsigyti „Tele2“ salonuose. Apie didelio ekrano ir kompaktiškus telefonų modelius – netrukus.

1. „Samsung Galaxy S8

Be abejo, šiuo metu tai geriausias išmanusis telefonas pasaulyje. Nes jis yra pats naujausias, turi patį galingiausią procesorių ir nepriekaištingos kokybės kamerą. Nes jis veiks net paniręs į vandenį, o jūsų paslaptis saugos ne tik piršto atspaudo jutikliu, bet ir akių rainelės skeneriu. O svarbiausia, kad jį įsimyli iš pirmo žvilgsnio į ekraną. Nes tokio įspūdingo dydžio ir kokybės ekrano į tokį nedidelį telefoną iki šiol nesugebėjo sutalpinti niekas.

Įsigykite internetu

 

2. iPhone 7

Iki rudens šis modelis išliks naujausiu ir geriausiu „Apple“ telefonu, vadinasi, ir vieninteliu geru telefonu milžiniškai „Apple“ gerbėjų armijai. Nes jis patogus ir ekonomiškas, nes „iOS“ operacinė sistema itin racionali ir stabili, nes „App Store“ siūlo daugybę unikalių programėlių ir galimybių, o šio telefono procesorius su realiomis užduotimis vis dar susitvarko greičiau negu absoliučios daugumos konkurentų. Neužmirškime to, kad būtent su „iPhone“ kamera yra padaroma daugiausia nuotraukų, laiminčių mobiliaisiais telefonais darytų fotografijų konkursuose. Na, o svarbiausia priežastis yra ta, kad dabar jau galima įsigyti ir raudonos spalvos „iPhone 7“ modelį.

Įsigykite internetu

 

3. Huawei P10

Naujausias šiųmetis „Huawei“ išmanusis telefonas rodo, kad ši kompanija jau kuria įrenginius, kurie spinduliuoja patikimumą, klasę ir stilių. Atrodo, jokio stebuklo – tiesiog naujas „Huawei“ flagmanas: smarkiai pagreitėjęs, įgijęs daugiau gracijos, gavęs funkcionalesnį pirštų atspaudų jutiklį, didesnę vidinę atmintį ir dar geresnę dvigubą „Leica“ kamerą su optiniu vaizdo stabilizavimu. Bet kartais stebuklo ir nereikia. Ypač, kai jį gali kurti pats, pasitelkęs nuostabius nespalvoto ir spalvoto vaizdo galinės kameros jutiklius, bei fotomenininką kiekviename pažadinančias profesionalių nustatymų galimybes. 

Įsigykite internetu

 

4. „Samsung Galaxy S7

Nėra ko stebėtis, kad į geriausių telefonų penketuką įtraukėme šį metų senumo modelį. Jis toli gražu dar nepasenęs, savo parametrais sėkmingai gali pasivaržyti su  daugybe naujesnių modelių, o kaina jau taip nesikandžioja. Taigi, tie, kam norisi „Samsung“ flagmano nelenktu ekranu, su pirštų atspaudų jutikliu priekyje ir didesniu akumuliatoriumi – skubėkite, kol jų dar yra pirkti. Tai racionalus pasirinkimas ir vienintelis penketuke telefonas, kuriame vis dar įrengtas „micro USB“ lizdas.

Įsigykite internetu

 

5. „Sony Xperia XZ

Nors iki paskutinės sekundės atrodė, kad šią vietą užims pirmąjį „Android“ įrenginį pagaminusios, aliuminio korpuso žavesį pasauliui padovanojusios, nuostabiai garsą atkuriančius telefonus kuriančios kompanijos „HTC“ flagmanas „HTC 10“, per nago juodymą jį įveikė „Sony“. Taip, „HTC 10“ ekrano raiška ir RAM atmintis didesnė. Tačiau „Sony“ telefonas atsparus vandeniui, bandymo metu nė karto nenuvylė ir turi išskirtinę 23 MP raiškos galinę kamerą. 13 MP raiškos priekinė, beje, irgi ne iš tų, kur kasdien pamatysi. O ir kainuoja „Sony“ mažiau.

Galiausiai viską nulėmė netradicinė „Sony Xperia XZ“ išvaizda. „Sony“ negludina ir neapvalina kampų, nesiaurina kraštų, toliau užsispyrusi gamina griežtas stačiakampes plytas, ir tai šį telefoną paverčia konceptualiausio dizaino flagmanu pasaulyje. Puikus būdas išsiskirti nesukeliant pavydo, tačiau vis tiek turėti puikių parametrų telefoną. Užtai ir penkta vieta.

Įsigykite internetu

 

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: huawei p10, sony xperi xz, samsung s8, iphone 7

Fotografavimo testas: ilgo išlaikymo nuotraukos

Ilgo išlaikymo technika – tai, ką būtina atrasti kiekvienam fotografijos mėgėjui. Šį kartą Inovacijų biure spalvų kaip niekada daug: eksperimentuojame su skirtingais telefonais ir programuojama Pixelstick šviesos...

Plačiau

Baterijų testas: Huawei Mate 10 Pro ir Samsung Galaxy Note 8

Dviejų galingų flagmanų – Samsung Galaxy Note 8 ir Huawei Mate 10 Pro – akistata: KURIO BATERIJA IŠTVERMINGESNĖ? Su Inovacijų biuru testavome visą galybę funkcijų: nuo naršymo internete, muzikos klausymo bei video...

Plačiau

Video apžvalga: Samsung Galaxy A8

Samsung Galaxy A8 – vidutinės klasės išmanusis telefonas, kuris savo išvaizda ir techninėmis charakteristikomis nepadarytų gėdos ir pažangiems šių dienų flagmanams. „Infinity Display“ ekranas, dviguba priekinė...

Plačiau
Užsisakykite Inovacijų biuro naujienlaiškį ir laimėkite išmanųjį laikrodį
FitBit Charge 2 !
Įrašykite savo el. pašto adresą ir nepraleiskite išmaniųjų naujienų!
Taip pat pateksite į žaidimą, kuriame galėsite laimėti FitBit Charge 2