Tema: Patarimai Patalpinta: 2017 rugsėjis 11 20170911

5 dokumentiniai serialai, kurių nepamatyti būtų klaida

1090x232-6.jpg

Yra dokumentinių serialų, kuriuos norisi rekomenduoti net tiems, kurie nėra dideli dokumentikos gerbėjai. Šie penki dokumentikos grynuoliai tikrai turi potencialo sudominti kiekvieną. Kiekvieną, kas bent šiek tiek mėgsta istoriją, nuotykius ir pasaulio paslaptis, prie kurių ne kasdien turime progą prisiliesti.

Įnirtingi

Įnirtingi.jpg

Galbūt jau teko girdėti apie Steve Backshall – prestižinio BAFTA (Britų kino ir televizijos meno akademijos) apdovanojimo laimėtoją, kelis dešimtmečius filmavusį gyvūnus. Visą gyvenimą buvęs aistringas gamtos mylėtojas, Steve tvirtina: visoje Žemėje nėra tokio tokio sutvėrimo, kuris sugebėtų jį išgąsdinti. Tai įrodoma jo dokumentiniame seriale „Įnirtingi“, kur Steve akis į akį susiduria su baisiausiais ir pavojingiausiais šios planetos gyvūnais. 

Žiūrėti Viaplay.

Konspiracija.jpgKonspiracija

Istorija dažnai mums nušviečia vieną įvykių pusę, kurią visuomenė priima kaip tiesą. Tačiau riba tarp faktų ir sąmokslo teorijų kartais išties plonytė. Ar gali būti, kad Hitlerio mirtis buvo surežisuota? Ar vyriausybė nuo visuomenės slepia žinias apie NSO? Ar princesė Diana iš tikrųjų buvo nužudyta savo šeimos narių? Šis dokumentinis serialas skatina susimąstyti: galbūt tai, ką vadiname prasimanymais, yra arčiau realybės, nei manome.

 Žiūrėti Viaplay.

Uždrausta istorija

Uždrausta istorija.jpg

Tyrinėtojo ir prisiekusio nuotykių ieškotojo Jamie Theakston dokumentinis serialas į istoriją žvelgia drąsiu, provokaciniu ir visiškai neįprastu kampu. Istorinės paslaptys, senovės reliktai, paslėpti lobiai, konspiracijos teorijos, prarastosios civilizacijos – tai puikus šansas susipažinti su tuo, kas dažnai lieka istorijos knygų paraštėse.

Žiūrėti Viaplay.


Gimę žudyti.jpg
Gimę žudyti

Jei yra dokumentinių serialų, nuo kurių per kūną pereina šiurpuliukai,  „Gimę žudyti“ yra vienas iš tokių. Čia dėmesio centre atsiduria garsiausiai ir negailestingiausiai serijiniai žudikai pasaulyje. Ką apie juos žinome, ką byloja jų istorijos, o kas liko nutylėta? Artimieji, žurnalistai, šeimos nariai, taip pat detektyvai, teisininkai ir kiti su bylomis dirbę ekspertai tikrai turi kuo pasidalinti.

Žiūrėti Viaplay.

Pogrindinio pasaulio paslaptys

Pogrindinio pasaulio paslaptys.jpg

Pasiruoškite užmesti akį į uždraustą teritoriją. Kukluksklanas, Žudikų Ordinas, Siono išminčiai – visi šie pavadinimai jums turbūt girdėti, tačiau ar daug žinome apie juos? Ši dokumentika praskleidžia paslapties šydą apie pogrindžio draugijas, ezoterines bendruomenes, religinius fanatikus ir kitas slaptąsias grupes, besipriešinančias kultūrinėms dogmoms ir siekiančioms pakeisti pasaulį – kartais nesuvokiamai pavojingais būdais.

Žiūrėti Viaplay.

Norite daugiau dokumentikos rekomendacijų? Štai keletas rekomendacijų ką verta pamatyti šį rudenį: „4 dokumentiniai filmai apie gamtą, kuriuos verta pamatyti jau dabar"

 

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: patarimai, naujienos, filmai internetu, viaplay, serialai viaplay, serialai internete

Fotografavimo testas: ilgo išlaikymo nuotraukos

Ilgo išlaikymo technika – tai, ką būtina atrasti kiekvienam fotografijos mėgėjui. Šį kartą Inovacijų biure spalvų kaip niekada daug: eksperimentuojame su skirtingais telefonais ir programuojama Pixelstick šviesos...

Plačiau

Baterijų testas: Huawei Mate 10 Pro ir Samsung Galaxy Note 8

Dviejų galingų flagmanų – Samsung Galaxy Note 8 ir Huawei Mate 10 Pro – akistata: KURIO BATERIJA IŠTVERMINGESNĖ? Su Inovacijų biuru testavome visą galybę funkcijų: nuo naršymo internete, muzikos klausymo bei video...

Plačiau

Video apžvalga: Samsung Galaxy A8

Samsung Galaxy A8 – vidutinės klasės išmanusis telefonas, kuris savo išvaizda ir techninėmis charakteristikomis nepadarytų gėdos ir pažangiems šių dienų flagmanams. „Infinity Display“ ekranas, dviguba priekinė...

Plačiau
Užsisakykite Inovacijų biuro naujienlaiškį ir laimėkite išmanųjį laikrodį
FitBit Charge 2 !
Įrašykite savo el. pašto adresą ir nepraleiskite išmaniųjų naujienų!
Taip pat pateksite į žaidimą, kuriame galėsite laimėti FitBit Charge 2