4_gudrybes_spartesniam_iphone_ilgas
Tema: Patarimai Patalpinta: 2018 balandis 9 20180409

 4 gudrybės spartesniam iPhone

Laikas, kai ką tik įsigytas „iPhone“ džiugino sparta ir visą dieną neišsenkančia baterija, jau seniai užmarštyje? Telefono keisti nebūtina, tereikia žinoti ir išbandyti keletą šias bėdas išsprendžiančių gudrybių. Apple telefonų savininkų dėmesiui – 4 triukai, kurie pagreitins telefono veikimą ir apsaugos nuo baterijos išsekimo.

Vos kelios sekundės ir išvalysite atmintį

iphoneSpecialistai tvirtina, kad tik perkrovus telefoną, išsivalo operatyviojoje atmintyje (RAM) susikaupusios šiukšlės. Tačiau jei neturite tam laiko, pasinaudokite vos kelias sekundes užtruksiančia gudrybe. Atrakinkite telefoną ir spauskite išjungimo / įjungimo mygtuką tol, kol ekrane išvysite užrašą „Slide to power off“. Tačiau telefono neišjunkite, tik 5 sekundes spauskite „Home“ mygtuką. Vėl pamatysite pradžios ekraną ir tai reikš, kad jūsų įrenginyje atsirado daugiau vietos, o jis veikia sparčiau. Atkreipkite dėmesį, kad ši greito atminties išvalymo funkcija nesuveiks, jei paspaudus ir palaikius minėtą namų mygtuką galite iškviesti virtualų asistentą „Siri“. Tokiu atveju, skiltyje „Settings“ pasirinkite „Siri&Search“ ir išjunkite pasirinkimą „Press Home for Siri“.

Fone veikiančios programėlės: išjungti ar palikti?

4_gudrybes_spartesniam_iphone_pagrindinisDažnas „iPhone“ savininkas yra girdėjęs, kad, norint taupyti telefono bateriją, reikia nuolatos išjungti fone veikiančias programėles. Nustebsite, bet egzistuoja ir priešinga versija. Kiekvieną kartą iš naujo paleidžiama programėlė sunaudoja daugiau baterijos nei esanti fone. Todėl, jei žinote, kad aplikacija dar tikrai naudositės, leiskite jai veikti. Nenaudojamos programėlės galiausiai pereina į pauzės režimą ir energijos nebeeikvoja visai.

Išjunkite tylią energijos sekintoją

Jūsų išmanusis „iPhone“ rūpinasi, kad turimose programėlėse, net jų nenaudojant, informacija būtų nuolatos atnaujinama. Dėl to, atsidarę, pavyzdžiui, el. pašto aplikaciją – iš karto matote visus gautus laiškus. Ši funkcija sekina bateriją. Jei norite ją taupyti – mažiau svarbioms programėlėms naujinimo funkciją išjunkite. Tai padarysite skiltyje „Settings“ pasirinkę „General“, o tuomet – „Background App Refresh“. Čia išvysite turimų aplikacijų sąrašą ir beliks tik išsirinkti, kurioms iš jų išjungti atnaujinimo funkciją. Beje, nerimauti, kad dėl to vėliau negausite svarbių pranešimų, neverta. Aplikacijos veiks kaip ir anksčiau, joms tiesiog prireiks daugiau laiko įsijungti.

Stringa telefonas? Kaltos žinutės

4_gudrybes_spartesniam_iphone_smsSusirašinėjimo programėlė pradėjo lėčiau veikti, o pats telefonas strigti? Ko gero, visos gautos žinutės ir jų elementai pernelyg apkrovė telefono atmintį. Tačiau visai nebūtina tikrinti kiekvieno susirašinėjimo ir trinti po vieną žinutę – jūsų „iPhone“ tai gali padaryti pats. Automatinę žinučių ištrynimo funkciją įjungti paprasta – tereikia apsilankyti „Settings“, čia pasirinkti „Messages“ ir paspausti „Keep Messages“. Prieš jus atsiras pasirinkimų juosta, kurioje galėsite pažymėti, po kiek laiko nuo jų gavimo ištrinti žinutes.

Sekite Inovacijų Biuro naujienas ir sužinosite daugiau įvairių gudrybių bei patarimų, telefono veikimui pagerinti!

Prenumeruokite naujienas:
 
Raktažodžiai: apple, iphone, android, letas veikimas, telefonu gedimai, telefonų priežiūros centras, gedimai

Samsung Galaxy Note 9 apžvalga

Samsung Galaxy Note 9 pagaliau atvyko! Naujasis flagmanas puikiai pratęsia Note telefonų seriją. Lyginant su prieš tai buvusiu Samsung Galaxy Note 8 – tai dar geresnis, patobulintas produktyvumo įrankis. Dabar jis...

Plačiau

Xiaomi Mi Mix 2S apžvalga

Xiaomi nesiliauja stebinti savo puikiais gaminiais. Miestų gatvėse tiesiog dominuoja šio gamintojo paspirtukai, o „kinų Apple“ pravardžiuojami telefonai savo techninėmis charakteristikomis niekuo nenusileidžia net ir...
Plačiau

Xiaomi Mi M365 elektrinio paspirtuko apžvalga

Turbūt jau pastebėjote, kad didžioji dalis miestų gatvėse zujančių elektrinių paspirtukų yra to paties modelio. Tai Xiaomi Mi M365. Inovacijų biuro apžvalgoje sužinosite, kokiomis savybėmis ši transporto priemonė...

Plačiau