<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: Paslaugos Patalpinta: 2017 spalis 25 20171025

4 futuristiniai filmai rudens savaitgaliams

Net jei esate iš tų, kurie mėgsta tvirtai abiem kojom stovėti ant žemės, kartais vis tiek smagu mintimis „peršokti“ į ateitį ir užmesti akį į tai, ką mums siūlo futuristinis pasaulis. Šie 4 filmai pasirūpins, kad tai padaryti būtų tikrai nesunku.

 

Aušros kariai

 

 

Ateities pasaulis. Praėjus dešimtmečiui po to, kai dėl maro didžioji dalis pasaulio gyventojų tampa vampyrais, situacija tampa kritinė. Žmonių likus tik saujelei, vampyrams ima kritiškai trūkti kraujo, kad galėtų maitintis ir gyventi toliau. Žmonių rasei, žinoma, taip pat gresia išnykimas. Vienas vampyras Edvardas (aktorius Ethan Hawke) bando rasti išeitį ir sukurti kraujo pakaitalą, kuris leistų išgelbėti tiek žmones, tiek vampyrus. Jis susitinka ir kelis žmones, kurie nori padėti rasti sprendimą. Tik ar pavyks tą padaryti laiku?

Žiūrėti Viaplay.

 

Divergentės serija: lojalioji

 

 

Tai jau trečioji puikiai žinomo filmo „Divergentėdalis. Čia Beatrisė (aktorė Shailene Woodley), trumpai vadinama tiesiog Trise, su savo ištikimais pagalbininkais keliauja už Čikagą juosiančios sienos ribų. Jie netikėtai susiduria su slaptai veikiančia mįslinga organizacija, o netrukus atsiduria nuožmiame kare. Kovos epicentre Trisė suvokia, kad teks priimti daugybę sunkių sprendimų, susijusių su drąsa, pasiaukojimu ir ištikimybe savo tiesai.

Žiūrėti Viaplay.

  

Jupiterė. Pabudimas

 

 

Kultinės „Matricos" trilogijos kūrėjų darbas apie tolimą ateitį, kurioje kosmosas jau seniai užkariautas, tik kovoje dėl Visatos valdovo vardo visi taškai dar nesudėlioti. Pagrindinė filmo veikėja Žemės gyventoja Jupiterė Džouns (aktorė Mila Kunis) leidžia dienas tvarkydama žmonių namus, kol yra surandama Keino (aktorius Channing Tatum), ypatingų gebėjimų turinčio super kario. Keinas paaiškina Jupiterei, kad būtent ji yra išrinktoji, kuriai lemta pakeisti Visatos tvarką. Tačiau ne viskas taip paprasta: į nugarą kvėpuoja priešai, pasiryžę bet kam, kad Visatos valdovų titulas atitektų jiems.

Žiūrėti Viaplay.

 

Ponas Niekas

 

 

2092 metai. 118-os metų amžiaus Nemas (aktorius Jared Leto), paskutinis mirtingasis Žemėje, žurnalistui pasakoja savo gyvenimo istoriją. Jo atmintyje užsifiksavę trys gyvenimo epizodai: laikotarpis, kai jam buvo devyneri (tuomet išsiskyrė jo tėvai), taip pat šešioliktųjų gyvenimo metų patirtys bei išgyvenimai sulaukus trisdešimt ketverių. Senolio pasakojimas nerišlus, faktai čia pinasi ir keičia vienas kitą: jis vis dar mano esąs jaunas trisdešimt ketverių metų vyras, o kiekviena jo istorija turi keletą skirtingų versijų. Ar bent viena iš jų yra teisinga?

Žiūrėti Viaplay.

 

Esate mokslinės fantastikos žanro gerbėjas? Štai dar keli filmai, kuriuos siūlome pažiūrėti: „4 filmai mokslo ir pažangių technologijų mėgėjams"

 

Raktažodžiai: viaplay, filmai

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau