<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Tema: deezer Patalpinta: 2016 gruodis 13 20161213

Įvertinkite, kuris muzikantas buvo sutvertas Kalėdų dainoms

Garsiausi pasaulio atlikėjai į savo repertuarus įtraukia dainas apie žiemą, sniegą ir Kalėdas. Kai kurios muzikos žvaigždės tampa tartum šventės simboliais. Kurio atlikėjo Kalėdų daina pirmiausia nuskamba jūsų mintyse?

Michaelas Buble tapo tikru Kalėdų karaliumi. Jo dainų programą į Kalėdų vakaro programą įtraukia įvairios televizijos visame pasaulyje. Jūs galite dainuoti karaoke kartu su M. Buble, jeigu „Deezer“ eilutėje prie dainos pavadinimo matote mikrofono ženklą.

Suvirpinkite širdį savo senelei su Franku Sinatra. Sodrus dainininko balsas grąžins į praėjusį amžių, kai Kalėdos turėjo mažiau spalvų, bet sniegas buvo baltesnis.

Kita žvaigždė, kurios gyvai jau nebeišgirsime yra Whitney Houston. Bet jos atliekamos Kalėdų dainos kasmet plaukia ir plaukia nešdamos šilčiausius jausmus. Dainuokite kartu: „HDezzer muzika, tele2, Kalėdosave youself a merry little Christmas“.

O kaip Kalėdų klasiką atlieka kita scenos karalienė Mariah Carey? Visiems žinomos „Silent Night“, „Joy To The World“ ir, be abejo, „All I Want For Christmas Is You“ – geriausias atsakymas mylimam žmogui, kai jis klausia, kokią norėtumėte gauti šventinę dovaną.

Ariana Grande yra pripažinusi, kad iš Mariah Carey sėmėsi įkvėpimo ir mokėsi dainavimo meno. Ir ką gi? Jauna atlikėja mėgsta dalyvauti specialiose Kalėdų muzikos programose ir per šventes nustebina savo gerbėjus muzikinėmis dovanomis. Arianos dovanas galite įvertinti su „Deezer“.

Per Kalėdas klausykite muzikos pritardami garsiausiems pasaulio atlikėjams. Tegul svečiai dainuoja kartu su Jumis.

Prenumeruokite naujienas:
Raktažodžiai: tele2, deezer, deezer muzika

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau