Patarimai

8 priežastys, kodėl aplikacijos išgelbės jūsų nykų vakarėlį

2019 balandžio 14

Vakarėliai kartais gali priminti „Švilpiko dienos“ siužetą. Šimtą kartų girdėti pokštai, visiems įgrisusios dainos, didelis dubuo traškučių, gal dar koks stalo žaidimas. Visai nenuostabu, jeigu skaitydami pradėjote žiovauti. Gal jau metas kažką keisti? Juk turite visas tam reikalingas priemones t.y. telefoną. 1-19

Išbandykite Jukestar ar Soundshare ir su draugais susikurkit bendrą grojaraštį. Drauge prisijunkit prie aplikacijos ir demonstruokit savo muzikines žinias. Užtenka kęsti tuos default’inius Spotify ar YouTube grojaraščius, kuriais patenkintas nebūna nei vienas. Muzika geram vakarėliui būtina. Skirti jai per mažai dėmesio – nusikalstamas aplaidumas.

2-4Jukestar suteikia ir galimybę balsuoti už grojaraštyje esančias dainas. Kuo daugiau balsų surenka daina, tuo aukščiau ji kyla sąraše ir anksčiau nuskamba. Taip sistema užtikrina, kad galiausiai išgirsti bus visi. Be to, tai puikus būdas išsiaiškinti, kieno muzikinis skonis geriausias.*

*tokios varžybos gali turėti šalutinį poveikį, už kurį mes neatsakome.

3-4

Pamirškit įgrisusį greitąjį maistą ir išnaudokite Wolt, FoodOut ar Lėkštė patogumą. Šios trys aplikacijos – tai dešimtys žinomiausių restoranų tiesiog jūsų delne. Spauskit, šiek tiek palaukit ir valgykit. Patikėkit, geras vakarėlis gali apsieiti ir be didelio dubens traškučių.
4-4Ar girdėjot apie tokį lietuvių startuolį  kaip Ziticity? Jie įsipareigoja per vieną valandą į jūsų namus pristatyti bet ką, ko tik panorėsite (Su sąlyga, kad tai legalu. Arba nebūtinai. Juokaujam! O gal ne..?). Jeigu vakarėliui įsisiūbavus kas nors visus užkrės idėja, jog būtų nuostabu pavalgyti „makdonalde“, patiems kažkur trenktis tikrai nereikia.

5-3

Vakarėliai paprastai prasideda svečiams skęstant nepatogioje, nejaukioje tyloje. Jai išsklaidyti reikia veiklų. Bloga naujiena ta, kad dauguma jų jau spėjo visiems atsibosti. Gera naujiena ta, kad alternatyvų jums gali pasiūlyti telefonas. Viena gera aplikacija gali išgelbėti net patį nykiausią vakarėlį.

6-3Kaip jums karaokės idėja? Sakysite, kad tam reikia aparatūros nuomai, kuri brangiai kainuoja. Netiesa! Parsisiųskit Smule aplikaciją ir viską, ko reikia, turėsite tiesiog savo telefone. Karaokė yra patikrintas būdas pralaužti ledus. Mažai kas sukelia tiek daug juoko, kaip nepavykęs draugo bandymas uždainuoti.
7-3

Norintiems aktyvesnės veiklos būtina išbandyti Spotlight: Room Escape. Žinote tuos „pabėgimo kambarius“, kurie taip išpopuliarėjo prieš kelis metus? Galbūt net teko iš tokio pabėgti. Panašią pramogą nesunkiai susiorganizuosit tiesiog savo namuose. Reikia tik šios aplikacijos, kelių lapų popieriaus, tušinukų ir apsukrumo.

8-2Ar jus kamuoja nostalgija vakarams, praleistiems su draugais žaidžiant Super Mario, Contra ir kitus? Ne jus vienus… Praeities apraudoti visai nebūtina. Tiesiog parsisiųskit AirConsole, verskit savo telefonus valdikliais ir atsiduokit senamadiškai pramogai.