Programėlės

8 geriausios programėlės jūsų Samsung laikrodžiui

2021 6 rugpjūčio

Samsung išmanieji laikrodžiai ne be reikalo yra vieni rinkos lyderių. Priežasčių juos mylėti toli ieškoti nereikia. Pavyzdžiui, viena iš tokių neabejotinai yra puiki jų integracija su kitais Samsung išmaniaisiais prietaisais: telefonais, planšetėmis, ausinėmis, nešiojamaisiais kompiuteriais. Ekosistemos stiprumas dar labiau išplečia kiekvieno iš šių prietaisų funkcionalumą, mat ji tampa šiuo tuo daugiau nei vien atskirų dalių suma. Samsung laikrodžiai gali pasigirti eSIM funkcija. Tai reiškia, kad tam, jog veiktų, jiems nebereikia fizinės kortelės – ją atstoja programinis kodas. Laikrodžių savininkai, savo ruožtu, gali sau ramiai telefoną palikti namuose ir vis tiek atsiliepti į skambučius ar klausytis muzikos. Galų gale, Samsung laikrodžių funkcionalumą labai išplečia jiems skirtos programėlės. Kurios iš jų turėtų atsidurti ir jūsiškiame? 

Calculator 

Kalkuliatorius atrodo toks elementariai paprastas ir savaime suprantamas prietaisas, kad mes į jo egzistavimą beveik kreipiame dėmesio. Būtent todėl ši programėlė ir turėtų atsidurti jūsų Samsung išmaniajame laikrodyje. Kalkuliatorius tiesiai ant jūsų riešo – labai naudingas pagalbininkas, kai reikia kažką greitai suskaičiuoti, pavyzdžiui, pasidalinti su draugais bendrą sąskaitą. Be to, programėlė visai lengvutė, laikrodyje užimsianti minimaliai vietos.

Facer

Personalizacija yra vienas didžiausių Samsung išmaniųjų laikrodžių privalumų, o jeigu norite jį tinkamai išnaudoti, Facer jums tiesiog būtina. Programėlė veikia leisdama vartotojams keisti bei koreguoti atskirus laikrodžio ekrano elementus, pasiskolinti dizaino sprendimus iš kitų žmonių, kurti savus ir t. t. Tik atsiminkite į telefoną parsisiųsti programėlę-kompanionę. Joje kūryba užsiimti bus daug paprasčiau. 

HereWeGo

eSIM funkcija patogi tuo, kad leidžia be jokio galvos skausmo, einant iš namų, savo išmanųjį telefoną palikti kur nors ant stalo. Visgi išmaniajame laikrodyje lengva pasigesti kai kurių funkcijų. Pavyzdžiui, žemėlapio. Todėl HereWeGo tikrai turėtų atsirasti jūsų laikrodyje. Programėlė suteikia jums interaktyvų žemėlapį, kuriame realiu laiku atnaujina jūsų buvimo vietą, taip pat turi ir navigacijos funkciją. Ji netgi turi ir offline režimą, todėl nepasimesite net ir būdami atokioje vietoje su prastu interneto ryšiu. 

MapMyRun

Sporto prekių gamintojo Under Armour sukurta programėlė yra tiesiog būtina visiems, kurie mėgsta bėgioti. Taip, ji neturi tiek daug universalumo kiek, pavyzdžiui, Strava (apie ją kiek vėliau), bet mainais siūlo daugybę naudingos informacijos, skirtos būtent bėgikams. Pavyzdžiui, realiu laiku pateikiamos statistikos, padėsiančios palaikyti jums tinkamiausią tempą, arba tikslų išsikėlimui ir siekimui skirtą funkciją. 

Shake Launcher

Tam, kad aktyvuotumėte vieną ar kitą Samsung išmaniojo laikrodžio funkciją, jums visai nebūtina spausti mygtukų. Užtenka tiesiog pakratyti riešą. Shake Launcher skirta tam, kad dar labiau išplėstų šią funkciją. Su programėle sukursite pakratymus-trumpinius. Tarkime, du kartus pakratę riešą atidarytumėte Spotify, tris – išsikviestumėte išmanųjį asistentą ir pan. Tai labai naudingas įrankis, jeigu nenorite kiekvieną kartą aktyvuoti laikrodžio ekrano ir naršyti po jo meniu. 

Spotify

Populiariausia pasaulyje muzikos stream‘inimo platforma tiesiog privalo atsidurti ir jūsų išmaniajame laikrodyje. Laikrodžio programėlė automatiškai sinchronizuojasi su savo telefonui ar nešiojamam kompiuteriui skirtomis versijomis, tad galėsite, pavyzdžiui, laikrodžiu perjunginėti ar ieškoti dainų, net jeigu klausotės jų kompiuteryje. Jeigu esate Spotify Premium vartotojas, muziką ar podkastus galėsite parsisiųsti ir tiesiai į laikrodį bei klausytis nenaudodami mobiliųjų duomenų. 

Strava

Strava – tai ko gero universaliausia fizinio aktyvumo programėlė. Ji skirta daugybės veiklų stebėsenai: vaikščiojimo, bėgiojimo, plaukimo, važinėjimo dviračiu ir t. t. Vartotojas čia gauna informaciją ne tik apie nukeliautą atstumą, bet ir apie širdies ritmą, vidutinį greitį, sudegintas kalorijas. Strava turi socialinio tinklo elementą – čia galima jungtis į grupes, palaikyti vienam kitą. Programėlė laikrodyje automatiškai sinchronizuojasi su mobiliąja versija, tad į fizines veiklas galėsite pasinerti telefoną saugiai palikdami namuose. 

Voice Recorder

Įsivaizduokite, išėjote į lauką be telefono (nes o kam jis, jeigu jūsų laikrodis su eSIM?). Pakeliui kilo mintis, kurią reikėtų kažkaip pasižymėti. Tačiau kaip? Laikrodis klaviatūros juk neturi. Štai čia labai ir pravers programėlė Voice Recorder. Ji naudoja laikrodžio mikrofoną tam, kad mintis leistų padiktuoti žodžiu. Paprasta ir patogu. Garso įrašai, pirmai progai pasitaikius, automatiškai perkeliami į jūsų telefoną, tad ir jaudintis, kad veltui išeikvosite laikrodžio atmintį, visiškai nebus reikalo.