Gyvenimo būdas

5 nebanalūs žaidimai nuoboduliui vaikyti

2018 lapkričio 29

Šiuolaikiniame pasaulyje pilna ne tik skubėjimo, bet ir paprasčiausio nuobodaus laukimo eilėse ar sėdėjimo nieko neveikiant viešajame transporte. Tokiomis akimirkomis, ko gero, naršote internete, ką nors klausote ar skaitinėjate. Tačiau yra ir dar viena alternatyva – mobilieji žaidimai. Ne visi jie tokie beprasmiški kaip Candy Crush. Siūlome išbandyti kelis, kurie ne tik puikiai vaikys nuobodulį, bet ir bus puiki proto mankšta. 

Inovaciju-biuro-antrastes-su-img1-7

Šį žaidimą galima prilyginti psichodelinei patirčiai. Jeigu jaučiatės įsitempę ir ieškote būdų, kaip šiek tiek atsipalaiduoti, būtinai išbandykite Osmos. Žaidimo mechanika labai paprasta. Esate kosmose plūduriuojantis organizmas, kuris auga absorbuodamas kitus ir vengdamas didesnių už jį organizmų. Kosmose išlieka tik geriausi strategai. Didžiausias Osmos išskirtinumas – jo grafika ir muzika. Vien dėl jų jis pelnė daugybę apdovanojimų ir buvo tituluojamas metų žaidimu.

Inovaciju-biuro-antrastes-su-img2-7

Jeigu labiau už viską mėgstate strateginius žaidimus, Rymdkapsel jus tiesiog sužavės. Čia nėra nei daug veiksmo, nei spalvingos grafikos. Vietoj to, reikia daug dirbti smegenimis. Rymdkapsel – tai savotiška klasikinių strateginių žaidimų ir Tetris sintezė. Čia kontroliuosite ant spalvotų stačiakampių gyvenančių darbininkų būrį, kurie renka išteklius ir stato kitus stačiakampius. Skamba paprastai ir minimalistiškai, tačiau progų strateguoti ir sukti galvą turėsite užtektinai.

Inovaciju-biuro-antrastes-su-img3-7

Ko gero, netradiciškiausias žaidimas šiame sąraše. Kitaip jo charakterizuoti paprasčiausiai neįmanoma. A Dark Room – tai tekstinis žaidimas. Kitaip tariant, čia nėra absoliučiai jokios grafikos. Jūs žaidžiate tik skaitydami. Žaidimo pradžioje sužinote, kad atsibudote šaltame, tuščiame kambaryje. Kas vyksta toliau – priklauso tik nuo jūsų, mat žaidėjo pasirinkimai ir veiksmai lemia tai, kaip skleidžiasi pats A Dark Room siužetas.

Inovaciju-biuro-antrastes-su-img4-8

Žodis „maras“ dar niekada neteikė tokio didelio džiaugsmo. Jeigu kartais pasvajojate, kad būtų visai smagu išnaikinti žmoniją, tai Plague Inc. yra kaip tik jums. Žaidimo idėja paprasta, bet tobulai tinkanti įtraukiančiai patirčiai. Savo dispozicijoje turite virusą ir siekiate juo užkrėsti visą pasaulį. Tam, kad būtų šiek tiek lengviau, dar gaunate ir keletą įrankių: galimybę tobulinti patį virusą ir jo sklidimo būdus. Sėkmės naikinant civilizaciją!

Inovaciju-biuro-antrastes-su-img5-6

Jeigu su nostalgija atsimenate legendinį SimCity, jums tiesiog būtina išbandyti ir Project Highrise. Šiame žaidime esate nekilnojamojo turto vystytojas, kurio užduotis – pastatyti dangoraižį ir jį sėkmingai eksploatuoti. Bet tai pasakyti yra lengviau nei padaryti. Tikslą pasieksite tik tuo atveju, jeigu pritrauksite pakankamai nuomininkų ir pateisinsite jų lūkesčius.