Patarimai

Ar jau atsispausdinote makiažą? 5 išmanūs įrenginiai jūsų grožiui

2019-02-26

Sena tiesa – grožis išgelbės pasaulį. Nauja realybė – technologijos išgelbės grožį. Vieni žmonės gimsta gražūs, kiti – nelabai, bet atėjo modernių technologijų kūrėjai ir sulygino jų šansus! Ar bent jau daug prisidėjo prie to, kad grožis nebepriklausytų tik nuo gamtos kaprizų ar vizažistų profesionalumo. Apie tai, ką naujo mūsų grožiui šiais metais pasiūlė technologijos, pasakoja Arnoldas Lukošius.

1_-11

Įsivaizduokite įrenginį, kuriuo perbraukus per odą, ši tampa idealia. Opte Precision Wand daro būtent tai – maskuoja visus odos trūkumus. Sakytum, stebuklingas makiažo šepetėlis, bet burtus čia pakeitė mokslas. Opte Precision Wand skenuoja odą – 200 kadrų per sekundę fiksuojanti kamera pamato triskart daugiau pigmento atspalvių negu žmogaus akis – ir pastebėtus trūkumus padengia pasirinkta makiažo priemone. Opte turi 120 purkštukų, kurie tiesiog „nudažo“ parinktas odos vietas. Tam naudojamas mineralinis pigmentas, drėkiklis arba pigmentaciją mažinantis serumas. Makiažas užpurškiamas nanolitro dydžio lašiukais, tad tausoja odą.

_2-6

Neutrogena panaudojo net ne vieną, o kelias moderniausias technologijas. Veido kaukę jums individualiai pagamins 3D spausdintuvas, tiksliai prie veido priglundančią jos formą parinks išmaniojo telefono kamera, o specialus skeneris nustatys, kokiomis maistingomis medžiagomis kuri kaukės zona turi būti padengta.

Neutrogena Skin 360 system programėlė veikia su naujųjų iPhone 3D asmenukių kamera ir prie telefono prijungtu FitSkin odos skeneriu, nustatančiu, kokia vienos ar kitos veido dalies odos būklė, ir kokių medžiagų jai trūksta. Po to programėlė sukuria kaukės formą, parenka aktyvius ingredientus ir pasiunčia užsakymą. 3D spausdintuvu ji atspausdinama iš celiuliozės, prisotinama reikiamų medžiagų ir pristatoma į namus.

_3-6

„Veidrodėli, veidrodėli, kas pasaulyje…“ HiMirror kuria išmaniuosius veidrodžius, kurie gali atsakyti į šį klausimą. Naujausias kompanijos kūrinys – HiMirror mini. Tai veidrodis su keičiamo intensyvumo bei atspalvio apšvietimu, galintis imituoti tiek lauko, tiek naktinio baro aplinką. Tuo pačiu tai balsu valdomas, prie interneto prisijungiantis išmanus įrenginys su liečiamu ekranu ir vaizdo kamera. Jis analizuoja jūsų odą, padeda pasirinkti tinkamiausius produktus, stebi produktų efektyvumą, o atlikdamas analizę netgi atsižvelgia į orus.

_4-5

Aplikacijoje Olay Skin Advisor suvedus reikiamus duomenis apie save ir pasidarius asmenukę, programėlė pasakys, kokio amžiaus atrodo esanti jūsų oda. Dar daugiau. Funkcija Future You gali parodyti kaip, jūsų oda atrodys po 20 metų. Prijungus prie telefono Olay FaceNavi išmanųjį šepetėlį, asmenukių kamera netgi pradeda veikti papildytos realybės režime – ant veido matome skirtingų spalvų dėmes, įspėjančias apie problemas. Lieka padengti veidą specialiu kremu ir pradėti darbą. Šepetėliu palietus skirtingų spalvų dėmes, kinta įrenginio vibracija, o kremui suteikiamos skirtingos savybės.    

_5-5

Bet kuris stomatologas jums pasakys, kad dantis reikia valyti bent kelias minutes. Y-Brush kūrėjai tvirtina, kad pakaks ir 10 sekundžių. Įgaubta žandikaulio formos šio šepetėlio dalis padengta šereliais, kuriuos labai greitai virpina rankenėlėje įrengtas variklis. Sukandus pasagos formos valančią dalį, ultragarsinis šepetėlis iškart valo visus dantis. Po 5 sekundžių jį apverti, pakartoji procesą. Dantys švarūs, o šepetėlis keliauja į įkroviklį. Vienintelis darbas – valymo metu jį švelniai kramtyti.