Gyvenimo būdas

5 filmai lietingam vakarui

2017 balandžio 26

5-filmai-lietingam-vakarui-long.jpgKol kas orai vis dar tokie, kad labiau norisi ne išvykų į gamtą, o patogiai susisukti po pledu ir pažiūrėti gerą filmą arba serialą. Su Viaplay nereiks ir televizoriaus – galima norimą filmą žiūrėti asmeniniame ar planšetiniame kompiuteryje arba telefone, o mes pateikiame 5 rekomendacijas kiekvieno skoniui.1. Visai šeimai – „DGM: Didysis Gerulis Milžinas“ (The BFG)

Šį nuostabaus grožio filmą rekomenduojame tiek vaikams, tiek suaugusiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pabėgti nuo rūpesčių. Tai istorija apie mergaitę iš našlaičių namų ir jos netikėtai susirastą draugą milžiną. Filmas patraukia savo spalvomis, personažais, stebuklų elementais ir įdomiu siužetu. Jaukus vakaras ir magiški sapnai po filmo garantuoti. 

 

2. Komedija – „Ponas ir ponia Smitai“ (Mr. & Mrs. Smith)

Jei dar nematėte šio filmo, būtinai pažiūrėkite. Nuostabieji Brad Pitt ir Angelina Jolie perkeliami į abiems gan nebūdingą žanrą – komediją. Rezultatas nuostabus. Daug veiksmo, yra kur paganyti akis ir pasijuokti tikrai yra iš ko. Nuo meilės iki neapykantos – tik vienas žingsnis? Pamatysite, kad būna ir dar mažiau.

 

3. Veiksmo – „Laiko kilpa“ (Looper)

Kas gi nemėgsta Bruce Willis? Jis tarsi etiketė, garantuojanti, kad bus veiksmo, bus humoro ir gerai praleisi laiką. Taip ir šiuo atveju. Truputis fantastikos, daug veiksmo, gaudynių, muštynių ir šiek tiek netikėtumų – kitko turbūt ir nebūtų galima tikėtis, nes filmas apie vaikiną, kuris medžioja save patį, atvykusį iš ateities. Taigi, kai norisi neįpareigojančio veiksmo filmo, „Laiko kilpa“ puikiai tiks.

 

4. Istorinė drama – „Danų mergina“ (The Danish Girl)

Jei norisi rimto, „sunkaus“ filmo, kuris duotų peno apmąstymams, rekomenduojame „Danų merginą“. Tai abejingų nepaliekantis filmas, paremtas tikrais istoriniais įvykiais, apie realias asmenybes ir apie sunkias savęs paieškas. Nuostabiausia šiame filme – vaidyba. Eddie Redmayne buvo nominuotas „Oskarui“ už pagrindinį vaidmenį, o Alicia Vikander laimėjo „Oskarą“ už antro plano vaidmenį – ir jie tikrai to verti: jautrumas savo atliekamiems vaidmenims, tobulumas kiekvienoje smulkmenoje gniaužia kvapą.

 

 

5. Serialas – „Afera“ (The Affair)

Geras serialas neretai yra geriau už filmą – galima ilgiau mėgautis įtraukiančia istorija ir įdomiais herojais. „Afera“ yra serialas apie du žmones: jis vedęs, ji ištekėjusi, užsimezga romanas. Atrodytų banalu iki beprotybės, jei ne pamažu auginama intriga ir iš tiesų išskirtinis pasakojimo būdas, sukeliantis nemažai minčių apie tai, kaip skirtingai du žmonės gali matyti tuos pačius dalykus, ir kokie apgaulingi bei sąlyginiai yra mūsų prisiminimai. Serialas lėtas, bet įtraukiantis ir tikrai vertas dėmesio.

 

 Viaplay paslaugą galite užsisakyti čia.