Išmanieji įrenginiai

TOP4 eko telefonai: Huawei P Smart, Samsung Galaxy A8, iPhone 6s

2018 gruodžio 3

Kartais tiesiog nebesinori įmantrybių. Kam investuoti į brangų flagmaną, jeigu vis tiek išnaudosi tik pusę jo galimybių? Ieškantiems optimalaus patikimumo ir kainos balanso derėtų atkreipti dėmesį į vadinamosios ekonominės klasės telefonus. Gal jų vardai ir nėra taip gerai išreklamuoti, bet šie darbštuoliai akimirksniu taps nepakeičiamais jūsų pagalbininkais, pildančiais visas jūsų užgaidas.

ekonomines_1

Maža kaina – tai toli gražu ne vienintellis P Smart privalumas. Telefonas gali pasigirti ryškiu ekranu bei dizainu, savo subtilumu nenusileidžiančiu net ir brangiems kolegoms. Dar svarbesnis aspektas – labai patogi vartotojo sąsaja. P Smart turi perskirto ekrano funkciją, suteikiančia galimybę vienu metu paleisti dvi programėles. Tai reiškia, kad, pvz., žiūrėdami YouTube, galėsite perskaityti ir el. laišką. P Smart – gražus, patogus, ištvermingas ir pakankamai galingas, kad išpildytų visus jūsų pageidavimus.

ekonomines klases_1

Apie telefoną daugiau sužinosite dar kartą pasižiūrėję Arnoldo apžvalgą:

ekonomines_2Jeigu labiau už viską telefone vertinate patikimumą ir ekonomiškumą, Galaxy A8 jums bus tiesiog tobulas pasirinkimas. Savo techninėmis savybėmis jis mažai kuo nusileidžia puikių įvertinimų sulaukusiems flagmanams Galaxy S8 ir Galaxy S9. Šis ekonominis modelis išsiskiria savo ypatingai ryškiu OLED ekranu, patikimai veikiančiais „smegenimis“ ir netikėtai puikiomis atsparumo vandeniui savybėmis. Tai solidus telefonas, skirtas tiems, kurie kiekvienam išleistam eurui ieško maksimalios vertės.

ekonomines klases_2

ekonomines_3

Šis modelis iki šiol laikomas vienu geriausiu, kokius kada sukūrė Apple. Nors nuo jo pasirodymo praėjo jau ketveri metai, dėl savo dizaino ir nepriekaištingai veikiančios operacinės sistemos, tai vis dar labai patrauklus pasirinkimas. Yra labai paprasta ir suprantama priežastis, kodėl žmonės tokie ištikmi iPhone’ams. Jų intuityvumas ir vartotojo sąsajos paprastumas vis dar nepralenktas jokio kito gamintojo. Jeigu skeptiškai vertinate galimybę pirkti, regis, jau pasenusį telefoną, persigalvokite. Savo savybėmis jis vis dar lenkia daugybę vidutinės klasės modelių.

ekonomines klases_3

ekonomines_4

Nors šis modelis ir priskiriams ekonominei klasei, galite būti tikrai, jog Samsung tikrai nepataupė jūsų sąskaita. Elegantiško ir subtilaus dizaino telefonas išsiskiria savo vaizdinėmis galimybėmis, universalumu ir saugumo parametrais. Jame taip pat veikia galinga Dolby Atmos garso sistema bei kamera, palaikanti daugybę unikalių funkcijų ir specialių filtrų. Šios galimybės – tai neatsitiktinumas. Lengvame ir ploname Galaxy J6 Plus korpuse slepiasi didžiulė galia. Modelis turi keturis procesorius, kurių galia siekia 1.4 GHz.

ekonomines klases_4