Gyvenimo būdas

4 nuotaikingi filmai jūsų vasarai

2017 birželio 21

deezervasarosfilmaiKokie filmai geriausiai tinka jūsų vasarai? Šilti, jausmingi ir saulėti? O galbūt komedijos, kurios garantuoja gerą juoko dozę jums ir jūsų šeimai? Atrinkome keletą nuotaikingų Viaplay filmų, kuriuos pažiūrėję per atostogas tikrai jausitės laiką praleidę ne veltui.

DEADPOOL

Deadpool – kitoks, daug aštresnis ir ironiškesnis superherojaus filmas, nei esate pratę matyti. Pagrindinis veikėjas Veidas Vilsonas siekia atkeršyti Franciui Frymanui, kuris po eksperimentinio gydymo apvertė jo gyvenimą aukštyn kojomis – pavertė jį mutantu. Veidas tapo nepažeidžiamas, nenugalimas ir atsparus ligoms, tačiau paaukojo išvaizdą – dabar jis atrodo lyg žmogus, smarkiai nudegęs per gaisrą. Deadpool net nebando apsimesti, kad yra teigiamas pasaulį gelbėjantis superherojus kaip jo kolegos – pasislėpęs po raudonu kostiumu jis pasiryžęs akis i akį stoti su savo skriaudėju.

 

 

SESUTĖS

Jaučiate sentimentus vaikystės namams, kuriuose užaugote? Jūs ne vieni. Seserys Keitė ir Mora po kelių dešimtmečių grįžta į dabar jau parduodamus tėvų namus. Tvarkydamos savo kambarius jos prisimena visas smagiai praleistas akimirkas ir sugalvoja surengti čia didelį atsisveikinimo vakarėlį. Kaip joms tai pavyksta ir kodėl šį vakarėlį dar ilgai prisimins visi (net jame nedalyvavę)? Atsakymus sužinosite peržiūrėję šią komediją.

 

 

 

SVAJONIŲ ATOSTOGOS

Kartais atostogos – tiesiog poilsio ir atsipalaidavimo metas, o kartais tai laikas, kai netikėtai išaiškėja didžiausios šeimos paslaptys. Dougo ir Abi santykiuose – krizė, tačiau jie stengiasi nuslėpti tai nuo savo trijų vaikų ir išsaugoti šeimą. Tačiau lankant šeimą Škotijoje, yla pradeda lįsti iš maišo – giminaičių apsuptyje vaikai nekaltai vieną po kitos atskleidžia šeimyninio gyvenimo detales, kurių niekas neturėjo žinoti.   

 

 

 

ŠAUNUSIS KAPITONAS: GYVENIMAS BE TAISYKLIŲ

Šis filmas ne veltui tituluojamas šiuolaikine Mauglio istorija – jame vaizduojama keistuolių nutrūktgalvių šeimynėlė, kuri keliasi gyventi į miestą, nors prieš tai daugybę metų praleido gamtoje prie Ramiojo vandenyno be jokių didmiesčio patogumų. Benas ir šeši jo vaikai palieka susikurtą rojų ir senąjį gyvenimą ir susiduria su didžiausiu gyvenimo iššūkiu – šiuolaikine civilizacija.

 

 

Viaplay paslaugą galite užsisakyti čia.