Gyvenimo būdas

4 filmai mokslo ir pažangių technologijų mėgėjams

2017 spalio 19

1090x232-11.jpg
Mokslinės fantastikos filmai – tai neįtikėtinai platus žanras, po kurio skėčiu telpa ir adrenalino pliūpsniai, ir gilūs apmąstymai. Todėl surinkti įdomiausių filmų topą tampa kone neįmanoma misija. Tačiau net ir neaprėpdami visko, ką siūlo išmanūs režisieriai, technologijų asai ir ateities vizionieriai, siūlome keletą filmų, kurie atkreipė publikos dėmesį per pastaruosius kelerius metus.

Tarp žvaigždžių

 

Visatoje – tiek planetų, o mes gyvename tik Žemėje. Ar mums lemta gyventi ir mirti šioje planetoje, o gal pavyks susikurti naujus namus kažkur kosmoso platybėse? Ryžtingų astronautų grupė, vadovaujama profesionalaus lakūno ir inžinieriaus Kuperio (aktorius Matthew McConaughey’is), iškeliauja į kosmosą su tikslu ieškoti ir atrasti naujas planetas, tinkamas žmonėms gyventi. Savo mažajai dukrai Kuperis tvirtai pažada sugrįžti, tačiau ar šis pažadas bus stipresnis už nežinomybę, kuri laukia išėjus už šio pasaulio ribų?

ŽIŪRĖTI VIAPLAY

 

Šalutinis efektas

 

Netekęs darbo ir atstumtas savo merginos, rašytojas Edis Mora (aktorius Bradley Cooper) nemato jokios prasmės gyventi toliau. Tačiau viskas apsiverčia aukštyn kojomis, kai jo draugas parūpina jam medikamento, fantastiškai skatinančio smegenų veiklą. Paveiktas neišbandyto vaisto, Edis šauna į karjeros aukštumas finansų pasaulyje ir susipažįsta su įtakingu magnatu, kuris nori pasinaudoti jo psichikos galiomis. Tačiau netikėtas vaisto pašalinis poveikis grasina sumaišyti visas Edžio kortas.

ŽIŪRĖTI VIAPLAY

 

Išeities kodas

 

Pilotas Kolteris Styvensas (aktorius Jake Gyllenhaal) dalyvauja aukščiausio saugumo karinėje operacijoje, kurioje žūsta, tačiau jo smegenys funkcionuoja toliau, palaikomas specialios įrangos. Kotleris įtraukiamas į slaptą operaciją „Išeities kodas“, kurios esmė: perkelti jį į vieno per teroro ataką žuvusio žmogaus kūną. Kam to reikia? Tam, kad jis išsiaiškintų sprogdintojo tapatybę ir apsaugotų žmones nuo ateities išpuolių. Pradėjęs šią misiją, Kolteris vis labiau įsitikina, kad jis gali pakeisti praeities įvykių tėkmę ir užkirsti kelią įvykusiai tragedijai. Klausimai tik vienas: ar tam užteks laiko?

ŽIŪRĖTI VIAPLAY

 

Nepriklausomybės diena: atgimimas

 

 

Vos prieš porą dešimtmečių po ateivių invazijos visa žmonija atsidūrė ant išnykimo ribos, tačiau tąkart žūtbūtinę kovą dėl išlikimo pavyko laimėti. Tačiau kada nežemiškųjų būtybių puolimas pasikartos – žinoma, tik laiko klausimas. Dabar pasirodo nauja grėsmė, nepalyginamai didesnė ir baisesnė, su kuria narsiems kovotojams (aktoriai Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman) ir vėl teks susidurti akis į akį. Ar ir šįkart pasiseks išgelbėti žmoniją nuo sunaikinimo?

ŽIŪRĖTI VIAPLAY

 

Jei po fantastikos ir nenuspėjamos ateities norėsis kažko labiau apčiuopiamo ir tikroviško, rekomenduojame dokumentikos žanrą. Šie „4 dokumentiniai filmai apie gamtą, kuriuos verta pamatyti jau dabar“ išplės pažinimo ribas, padės atrasti naujas tiesas ir leis pasigrožėti įspūdingais vaizdais. Visus šiuos filmus, ir dar daugiau, galite žiūrėti per Viaplay, bet kuriame įrenginyje jums tinkamu metu.

SKAITYTI