Gyvenimo būdas

3 nauji serialai rudens pradžiai

2017 rugsėjo 2

Viaplay-1090x232.jpg
Per pastaruosius kelerius metus serialų sukurta tiek daug, kad kartais tampa sunku sekti visas naujienas. Rekomenduojame tris iš jų, kurie atkreipė kritikų dėmesį ir sukėlė daugybę žiūrovų diskusijų. Visus juos galite žiūrėti per Viaplay bet kuriame įrenginyje jums tinkamu metu.

Milijardai

Milijardai – kritikų išgirta intriguojanti Volstrito drama, kuri, sakoma, turi potencialo pranokti netgi garsųjį „House of Cards“. Dėmesio centre – dviejų vyrų gyvenimai. Pirmasis, Čekas Roudsas, yra Niujorko pietinės apskrities prokuroras, pasiryžęs galvą guldyti dėl teisybės ir turtų. Jis ir iš visų jėgų kovoja, kad neliktų savo žmonos ir turtingo tėvo šešėlyje. Antrasis, Bobis Akselrodas, vadovauja rizikos draudimo fondams ir savo versle neturi jokių skrupulų. Jei mėgstate intelektualią kokybišką dramą ir įtemptą veiksmą, šis serialas – rimtas pretendentas tapti nauju jūsų favoritu.

 

 

Žiūrėti Viaplay.

Jaunasis popiežius

„Jaunasis Popiežius“ vadinamas vienu rafinuočiausių italų kino meistro Paolo Sorrentino darbų ir vos pasirodęs tapo viena labiausiai apkalbamų naujienų. Seriale pasakojama apie 47 metų kardinolą Lenį Belardo, kuris netikėtai išrenkamas popiežiumi. Lenis, pasivadinęs Pijumi XIII-uoju, yra jauniausias popiežius Bažnyčios istorijoje ir pirmasis, kilęs iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Kardinolų grupuotės tikisi, kad naujasis pontifikas bus lengvai paveikiamas. Tačiau jie stipriai prašauna pro šalį – Pijus XIII yra ekscentriškas, griežtas, nesilaikantis įprastų Vatikano taisyklių ir tikrai ne tas, kuriuo lengva manipuliuoti. Ar bus sėkmingi kardinolų bandymai suvaldyti jaunąjį maištininką?

 

 

Žiūrėti Viaplay.

Be įsipareigojimų

„Be įsipareigojimų“ – puikus pasirinkimas ieškantiems kokybiškos komedijos. Tai serialas apie brolį ir seserį, kurie vėl pradeda gyventi vienuose namuose. Viskas beveik kaip senais laikais, tik šįkart jie abu suaugę, aktyviai įsitraukę į pasimatymų žaidimą ir turi ko vienas iš kito pasimokyti. Valeri neseniai išsiskyrusi ir nori tiesiog linksmintis, Aleksas – tipiškas viengungis, neieškantis rimtų santykių. Jie bando išlaviruoti tarp savųjų nuotykių ir meilės istorijų, kartu augindami paauglę sesers dukrą. Ar gali būti, kad šis naujas ir neįprastas gyvenimo kartu būdas išmokys veikėjus dalykų, apie kuriuos jie net nenumanė?

 

 

Žiūrėti Viaplay.

Norite daugiau serialų? Mūsų rekomendacijų sąrašo viršuje – „Twin Peaks“. Keletą įdomybių apie šio kultinio serialo atgimimą rasite straipsnyje  „Legendinio serialo Twin Peaks sugrįžimas“ .

Užsisakę Viaplay – gausybę filmų galėsite žiūrėti savo telefone, planšetėje ar kompiuteryje jums patogiu metu, o atsiskaityti už paslaugą labai paprasta: suma tiesiog bus įtraukta į bendrą TELE2 mėnesio sąskaitą.