Gyvenimo būdas

3 filmai pasiilgusiems egzotikos

2017 gegužės 4

1090x232.jpgŠiandien susipažinti su tolimiausiais pasaulio kampeliais galima labai greitai – net neatsitraukus nuo kompiuterio ar planšetės ekrano. Nuo Australijos iki Misisipės ir Aliaskos sniegynų – rekomenduojame, kokius filmus ir laidas verta parsisiųsti, jei norite egzotiškų patirčių iš vietų, kuriose tikrai ne kiekvienam tenka apsilankyti.

SNIEGYNŲ ĮKAITAI

Užtikriname viena – žiūrėdami šį filmą tikrai pajusite ledinį šaltį, persismelkiantį iki pat pirštų galiukų. Kvapą gniaužianti išgyvenimo drama, prisodrinta specialiųjų efektų, tikrai paliks įspūdį pasiilgusiems aštrių įspūdžių. „Sniegynų įkaitai” – filmas apie 10-ties žmonių komandą, po lėktuvo katastrofos atsidūrusią atšiaurioje Aliaskoje be jokio ryšio su išoriniu pasauliu. Siaučia pūga, trūksta maisto, be to, veikėjus ima persekioti plėšrių vilkų gauja. Kuo baigsis žūtbūtinės grumtynės už išlikimą?

 

 

AUSTRALIJOS AUKSO IEŠKOTOJAI

Laida, kuri leis bent trumpam priartėti prie egzotiškosios Australijos ir geriau ją pažinti. „Australijos aukso ieškotojai“ – istorija apie tris nuotykių ištroškusias aukso ieškotojų komandas, kurių misija laukiniuose Australijos vakaruose yra viena – praturtėti. Alinantis darbas iki paskutinio prakaito lašo, ekstremalios sąlygos, arši konkurencija ir netikėtos kliūtys kiekviename žingsnyje – tai iššūkis, kurį atlaikyti gali tik stipriausi.

 

 

DŽO

Šis filmas – apie buvusį kalinį Džo, kurio darbas – prižiūrėti grupę Misisipės vyrų, kertančių medžius didžiulei kompanijai. Prie komandos nori prisijungti atkaklus, ambicingas penkiolikmetis Garis, ir Džo suteikia jam progą. Tarp Džo ir Gario užsimezga ypatingas ryšys, kuris dar sustiprėja, kai Garis pabėga iš namų nuo smurtaujančio tėvo. Tačiau ateina akimirka, kai Džo – karštakošis ir buvęs nusikaltėlis – suvokia, kad tam, jog saugotų Garį, jam gali reikėti paaukoti tai, ko gyvenime taip sunkiai siekė.

 

 

Viaplay paslaugą galite užsisakyti Tele2.lt