Gyvenimo būdas

10 žaidimų telefonams

2017-03-30

10-zaidimu-ypac-galingiems-telefonams-long.jpg

Jau seniai praėjo laikai, kai telefonas buvo naudojamas tik skambučiams ir SMS žinutėms. Šiandien beveik kiekvienas iš mūsų kišenėje nešiojasi dešimteriopai galingesnį kompiuterį, kurį galima išnaudoti pramogai važiuojant autobusu ar laukiant eilėje banke. Šį kartą kalbame apie žaidimus, kuriais gali džiaugtis daugelis mobiliųjų telefonų savininkų.

Pristatome 10 žaidimų, kurie įtikins, kad jūsų kišenėje gulintis „žvėris“ puikiai tinka žaidimams. Dešimtuke žaidimai nėra išrikiuoti pagal gerumą, kokybę ar reiklumą grafiniam mobilaus telefono procesoriui, tačiau manome, kad šiame sąraše tikrai rasite kažką tinkamo būtent sau.

10. „Deer Hunter 2017“

2014-ųjų hito tęsinys „Deer Hunter 2017“ į mobiliųjų ekranus atneša laiko išbandytas mechanikas su naujausiomis grafikomis. Tapkite geriausiu medžiotoju pasaulyje, rinkite naujus ginklus, kaupkite trofėjus, keliaukite po pasaulį, medžiokite didžiausius ir rečiausius pasaulio žvėris, tik svarbiausia – patys netapkite grobiu. Naujausioje versijoje galite netgi nardyti. Žaidimas yra nemokamas, tad egzotišką safari patirsite vos išsitraukę telefoną iš kišenės.  

Parsisiųskite iš Google Play arba iTunes.   


9. „The Trail“

Piteris Moliniu (Peter Molyneux) yra pagarsėjęs žaidimų pasaulyje kaip ypač keistų ir eksperimentinių žaidimų kūrėjas, o praėjusiais metais jo kompanija pristatė naują žaidimą – „The Trail“. Žaidime jūs esate naujojo pasaulio kolonistas, ką tik atvykęs į Ameriką. Čia žygiuosite per kalnus, miškus ir kitas pasakiško grožio vietoves, bandysite išgyventi rinkdami įvairiausius resursus ir gamindami naujus rūbus, įrankius ir ginklus. Itin galinguose telefonuose žaidimas atrodo stulbinančiai ir padeda atsipalaiduoti po darbų. Čia garantuotas ramus žaismas ir malonus garso takelis.  

Parsisiųskite iš Google Play arba iTunes.  

8. „World of Tanks: Blitz“

Milžiniško pasisekimo sulaukusi „Wargaming“ kompanija asmeninių kompiuterių savininkams žinoma dėl tankų, laivyno flotilių ir lėktuvų. Tačiau daugeliui tankistų, kurie dėl kokių nors priežasčių negali sėsti į savo Panzerkampfwagen VI Tiger, puiki alternatyva yra „World of Tanks: Blitz“. Savaime suprantama, kad žaidimo grafika nesiekia originalaus žaidimo, bet „Blitz“ yra pakankamai reiklus telefono procesoriui. Žaidime valdote tanką, kur drauge su kitais žaidėjais bandote nugalėti priešininkų komandą. Žaisdami galite atrakinti įvairių bonusų ir originaliame „World of Tanks“, o kai žaidimas yra nemokamas, privalome jį rekomenduoti.

Parsisiųskite iš Google Play arba iTunes

7. „Dead Trigger 2“

Jei manote, kad mobiliuosiuose telefonuose žaidimai yra tik su mėtomais paukščiukais ar sprogdinamais saldainiais, smarkiai klystate. „Dead Trigger 2“ – puikus jūsų klaidos įrodymas. Košmariško veiksmo perpildytame žaidime turėsite išgyventi zombių apokalipsę. Pagrindinis kabliukas žaidime yra senas geras urzgiančių zombių galvų taškymas. Aplankykite 10 skirtingų pasaulio vietovių ir naikinkite zombius su 37 skirtingais ginklais net šešiuose šimtuose skirtingų scenarijų. Žaidimas valdomas pirštais, sukiojant telefoną aplink save kaip ginklą, arba „Bluetooth“ pulteliu. Nemokamai!  

Parsisiųskite iš Google Play arba iTunes.

6. „Five Nights at Freddy’s: Sister Location“

Jei mėgstate siaubą, jums negali nepatikti „Penkių naktų pas Fredį“ serija, kuri buvo puikiai įvertinta visų siaubo žaidimų mėgėjų. Šiame žaidime rasite visas ankstesnes (jų net penkios) žaidimo dalis ir naują išplėtimą. Žaidimas yra mokamas, tačiau už tikrai nemažą kalną nuotykių ir siaubų jūs paliksite vos keletą eurų. Jei esate itin šaltų nervų, žaidimą bandykite žaisti naktį lovoje su ausinėmis.

Parsisiųskite iš Google Play arba iTunes.

5. „Need for Speed: No Limits“

Legendinės vaizdo žaidimų serijos atstovas „Need for Speed“ jau kuris laikas žaidimus leidžia ir mobiliesiems telefonams, o naujausia serijos instaliacija „No Limits“ – tiesiog stulbinanti. Geriausiai mums žinoma žaidimo „Most Wanted“ dalis epiškus lenktynių potyrius perkelia iš kompiuterių ekranų tiesiai jums į kišenę. Čia jau galite lektyniauti, tiuninguoti savo automobilius, bėgti nuo policijos, draginti arba driftinti. Visai kaip esate įpratę. Žaidimas siūlo tikrus ir visiems puikiai pažįstamus automobilius, taip pat ir daugiau kaip 1000 lenktynių.

Parsisiųskite iš Google Playarba iTunes.

4. „Dungeon Hunter 5“

Žaidimų kompanija „Gameforge“ išmano savo darbą ir tai puikiai matosi naujausioje požemių medžiotojo dalyje „Dungeon Hunter 5“. Veiksmo žaidimo vaidmenimis savybes įkūnijantis žaidimas puikiai pritaikytas mobiliesiems įrenginiams, tad puikiai tinka žaisti tiek trumpomis sesijomis, tiek ilgais maratonais. Nurungti mitines būtybes ir monstrus čia padės ne tik daugiau kaip 900 įvairiausių ginklų ir šarvų, bet ir iki trijų draugų kooperatyviniame režime. Jei pabodo istorijos misijos, galite apginkluoti savo buveinę ir pulti kitų žaidėjų pilis.

Parsisiųskite iš Google Play arba iTunes.

3. „Warhammer 40,000: Space Wolf“

Iš pirmo žvilgsnio „Dungeon Hunter“ primenantis „Warhammer 40K: Space Wolf“ iš tikro yra gerokai gilesnis kortomis paremtas veiksmo žaidimas. Sukurkite jūsų žaidimo stilių atitinkančią kortų kaladę ir keliaukite į tolimus pasaulius, kur jūsų taktinių operacijų būrys naikins eretikus. Gražiai ir įtikinamai sukurtos aplinkos bei „Warhammer“ visatos siužetai įtrauks ne vieną fantastikos gerbėją, o ypač tuos, kurie puoselėja šiltus jausmus „Warhammer“ stalo žaidimų serijai.

Parsisiųskite iš Google Play arba iTunes

2. „Grand Theft Auto: San Andreas“

Viena geriausių ir labiausiai linksniuojamų žaidimų serijų, be abejonės, yra „Grand Theft Auto“, o ypač galingi mobilieji telefonai leidžia senesnes šio žaidimo dalis atrasti iš naujo. Ypatingo dėmesio nusipelno ir Lietuvoje pamėgtas, tarptautiniu kultu tapęs žaidimas „GTA: San Andreas“.  Nenuostabu, kad „Rockstar Games“ nusprendė šį hitą išleisti ir mobiliesiems įrenginiams. Žaidimo perdirbinys mobiliesiems telefonams nė kiek nepakeistas, tik pritaikytas valdyti liečiamu ekranu, tačiau jei norite, prie telefono galite prijungti ir „Bluetooth“ valdymo pultelį ir žaisti su juo. Žaidimas yra mokamas, bet „ar gali uždėti kainą nostalgijai“?

Parsisiųskite iš Google Play arba iTunes

1. „Farming Simulator 16“

Lietuvoje ypač populiarus žemdirbystės simuliatorius vagas aria ne tik asmeniniuose kompiuteriuose. „Farming Simulator 16“ yra jau antroji serijos dalis, išleista specialiai mobiliesiems įrenginiams. Lygiai kaip ir kompiuteriams skirtoje versijoje, čia galite valdyti galingą žemdirbystės įrangą, dirbti laukus, auginti gyvulius, kirsti miškus, prekiauti ir daryti viską, ką daro kiekvienas save gerbiantis ūkininkas. Taip pat, prisijungus prie bendro wi-fi tinklo ar susijungus „Bluetooth“, žaidimą galima žaisti ir kartu su draugais. „Farming Simulator 16“ yra mokamas, tačiau palyginus su asmeninio kompiuterio kainomis tikrai vertas kelių prašomų eurų.

Parsisiųskite iš Google Play arba iTunes

Nors dešimtukas jau baigėsi, negalime ignoruoti ir „Telltale Games“ kompanijos. Interaktyvų kiną primenančius žaidimus kurianti studija žaidėjams geriausiai žinoma dėl „The Walking Dead“ nuotykių žaidimo. Šios studijos žaidimus rekomenduojame būtent kino mėgėjams, net ir tiems, kurie paprastai nežaidžia. Be gyvų numirėlių „Telltale“ kuria žaidimus ir „Game of Thrones“, „Batman“ ar „Minecraft“ visatose. Beveik visi jų kūriniai yra pasiekiami ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Geriausia, žinoma, tai, kad pirmasis visų žaidimų epizodas yra visiškai nemokamas, tad prieš pirkdami visą sezoną išbandykite 2–3 valandų nuotykius ir įsitikinkite, kad tai yra tikrai tai, ko ieškote.