Kinų gamintojų telefonai – pirkt ar vengt?

Tikriausiai ant didžiosios dalies mūsų namuose esančių elektronikos gaminių, namų apyvokos daiktų ir visokių menkniekių rastume užrašą „made in China“. Kinija per pastarąjį dešimtmetį tapo viena pagrindinių visų įsivaizduojamų daiktų gamintojų ir nors dažnai šalies...

Plačiau

Telefonai, palaikantys 4G+ ryšį. Sony, Huawei ar Samsung?

3G, 4G, LTE, o dabar ir 4G+ – daugybė kodų, mažai ką sakančių vartotojui, tačiau šiuo atveju reikėtų žinoti tik tiek, kad kuo aukštesnis skaičius, tuo geresnė yra jūsų ryšio sparta. Jo greitis „Tele2“ tinkle bent dvigubai didesnis, nei ir taip spartaus 4G ryšio.

Plačiau
LG

Šių metų vidutiniokai

„Mobile World Congress“ (MWC) parodoje labiausiai laukti, aprašyti ir, be abejo, didžiausio dėmesio sulaukę buvo aukštos klasės telefonai. Visi jie galėtų surinkti vien tik pliusus dėl savo išvaizdos, techninių savybių, protingų modernių funkcijų, tačiau jie ir kainuoja...

Plačiau

Du mobiliojo pasaulio gigantai iš Kinijos

Plačiau

„Huawei G510 Ascend“: kokybiškas ekonominis variantas norintiems išmanumo

Plačiau

Išmaniųjų telefonų taupiesiems TOP 5

Pokalbiuose apie išmaniuosius telefonus neretai vis dar išgirstame, kad nepaisant gausybės jų privalumų, šie prietaisai pasižymi vienu trūkumu ‒ kaina.

Toks įsitikinimas seniai nebeatitinka tikrovės:

daugelis išmaniųjų telefonų modelių pasižymi ne tik puikia kokybe, bet...

Plačiau

Iš dėžutės išėmus: bandome telefoną „Huawei U8650“

Išbandę išmanųjį telefoną „Huawei U8650“, nejučiomis prisiminėme „Tele2“ šūkį ‒ „kam mokėti daugiau?“. Toks klausimas kyla savaime naudojantis telefonu, kuris nuo rinkos analogų neatsilieka nei išvaizda, nei funkcijomis, nei pajėgumu ‒ tik kaina.

Panašu, kad vis didesnio...

Plačiau