Atraskite „iPhone 7“ savybes, kurių nežinojote

Kai naujojo gaminio laukia milijonai žmonių, juos reikia nustebinti. Priblokšti. Priversti gaudyti kiekvieną žodį. Dėl šios priežasties pristatydama savo gaminius „Apple“ visada atskleidžia naujas įrenginių funkcijas, kokių nerasite niekur kitur.

Plačiau

„Microsoft“ išrado „iPhone“ naudotojams patogesnį būdą rašyti žinutes

Tas keistas jausmas, kai viena ranka rašant trumpąją žinutę ar susirašinėjant per „Messenger“  netyčia paspaudžiam ištrinti, pridedam nereikalingų raidžių ir priveliam kitų klaidų.

Plačiau

Naujasis „iPhone SE“ jau tuoj jau ir Lietuvoje

Dar vos prieš kelerius metus „Apple“ kūrinių gerbėjai žinojo, kad geriausiu atveju naujieji telefonai Lietuvą pasieks per bent tris mėnesius po oficialaus jų pristatymo, tačiau laikai keičiasi ir kovo 21 dieną pristatytas naujausias „Apple“ kūrinys „iPhone SE“ pasieks...

Plačiau

Amžiaus kova: „Apple“ prieš „Samsung“ ir atvirkščiai

 

Aršios konkurencijos šiems dviem gamintojams pavydėtų net didžiausi futbolo klubų ultros, o nuolatinės „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ fanų „užstūmimai“ – tik gėlelės, lyginant, kas vyksta mobiliojo rinkoje. Ir taip jau kelis metus. O ar prisimenate nuo ko viskas...

Plačiau

Skaitytojo tema: kaip sėkmingai naudotis el. paštu iPhone telefone

Skaitytojas Egidijus prašo paaiškinti, kaip reikia teisingai susikonfigūruoti el. paštą iPhone telefone, kad būtų galima sėkmingai tvarkytis su prisegtais dokumentais (nes šiuo metu jie neparsisiunčia).

Plačiau